Wpis z mikrobloga

Na wykopie pojawiło się kilka sugestii przy pierwszym odcinku #youtube o #bourbon do 100zł więc... Odcinek kolejny, biorący pod uwagę sugerowane pozycje: https://www.youtube.com/watch?v=HhddmwCBh6s
#whiskey #whisky #alkohol
Odcinek dedykowany bourbonom imprezowym, aby już w przyszłym tygodniu przeprowadzić bitwę finałową i wybrać bourbon nadający się na #majowka #grill.
Technicznie nie jest idealnie. Wręcz daleko do tego - póki co jeszcze tępe cięcia w filmie, muszę się jeszcze sporo nauczyć. Dostałem już sugestie, aby w finale dać "w poprzednich odcinkach", a na skrócie "w obecnym odcinku" nakładać maskę i napis, aby widz mógł odróżnić i się nie zirytować.
Jeśli macie jakieś sugestie to walcie śmiało. Po majówce pewnie rozpocznę robić jakieś $rozdajo dla subskrybentów, a jak osiągnę milestone to buteleczka limitowana Rebel trafi do jednego szczęśliwca.

No i w soboty o 16:15 (albo 16:45 - jeszcze do ustalenia) będę wrzucać Cotygodniowy dram - newsy, dramy i ploteczki ze świata whisky i alkoholi - coś w takiej formie: https://youtu.be/lg1WvbswNLk
kamillus - Na wykopie pojawiło się kilka sugestii przy pierwszym odcinku #youtube o #...
  • 5
  • Odpowiedz
@kamillus: 1. DW nie bierze towaru z MP - z mojego researchu i obserwowania od dawna wynika, ze od Kirscha. MP w zasadzie nie oddaje tak limitowanych butelek innym sklepom. 2. LB wisiał na DW spokojnie ponad dobre i sklep normalnie działał 3. LB to nie jest po prostu Springbank 10 w CS
  • Odpowiedz
@beefislife: tutaj akurat mam cynk, że butelki były zakupione od M&P ;) Troszkę dziwi, że duży sklep zajmuje się flipem, ale cóż - nastały dziwne czasy.

Odnośnie 3 - nie chciałem się rozwodzić czym jest LB, to mają być takie luźniejsze odcinki w formie szybkich newsów ;) Ale na przyszłość jakiekolwiek uwagi bardzo mile widziane :)
  • Odpowiedz
@odysjestem: dla mnie w tym zestawieniu to było akurat zaskoczenie - obstawiałem, że Maker's Mark będzie bogatszy (był, ale imprezowo się nie nadaje), ale że to Four Roses zwycięży. Zestawiając z pierwszym odcinkiem zobaczymy czy wygra Wild Turkey, Evan Williams czy ten JB ;)
  • Odpowiedz