Wpis z mikrobloga

3Hej #motomirko. Dziś w Białej Podlaskiej odbyło się rozpoczecie sezonu 2022. To mój pierwszy filmik z tego typu imprezy wiec nie wyszło doskonale :). Tak, trochę buja kamerą, tak robiąc najlepsze ujęcia okazało się, że miałem wyłączoną kemerę :). No ale wybrałem z tego co miałem najlepsze fragmenty i cos skleciłem. Jeszcze tyllko chce adnotacje porobić i bedzie git. Na początku wjazd na Plac Wolności, poźniej przemowa prezydenta miasta, następnie pokaz sprzętu a na końcu odjazd z mszy w oddalonych o 30km Kobylanach. Pozniej było chyba jeszcze ognisko ale musiałem wracać. Byłem sam ale spotkałem sie z dużą życzliwościa i było naprawdę fajnie. Pozdrawiam i polecam ogladac w wysokiej rodzielczości. Jak za szybko leci wciskać pauze xd.

#motocykle #motocykle125 #bojowka125cc #bojowka1000cc #bojowka1200cc #scigacze #motoryzacja #sportymotorowe #bialapodlaska #lubelskie #wschod #podlasie #bialski #miedzyrzecpodlaski #przegryw a może #wygryw #sezon2022 #wydarzenia #spierdotrip ##!$%@?
Blueweb - 3Hej #motomirko. Dziś w Białej Podlaskiej odbyło się rozpoczecie sezonu 202...
  • 4