Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Krótka piłka z mojej strony. Ktoś zamawia dwie tony dowolnego węgla z #pgg na mój własny użytek - płacę mu kabonę za usługę. Bo po 2 miesiącach prób (codziennych) jestem już zrezygnowany.
  • 24
@Pan_kurczak masz juz zalozone konto na pgg? Zeby udalo sie kupic to konto z uzupelnionymi danymi to podstawa + pesel do wklepania na poziomie kasy.
Jak chcesz to moge sprobowac- w sumie to juz dla calej rodziny z 20 ton karlika zamowilem w kwietniu :-).
@Pan_kurczak jak bedziesz zainteresowany to potrzebuje loginu i hasla do konta + twoj pesel oczywiscie.
Kasy nie chce- jak sie uda to mozesz jakis %%% podeslac na majowkowy cieply wieczor ale to tez twoja dobra wola. Jutro jeszcze musze znajomym 2 tony zamowic karlika bo obiecalem, ale w czwartek/piatek moge sprobowac zlozyc zamowienie na twoim koncie
Jakby co to pisz na priv
@luk1987 i mówisz, że tak ot sobie co kilka dni luźno zamawiasz 2 tony karlika w workach? Masz pojęcie o cssie i sposoby na ominięcie tłoku na serwerze, czy jesteś czarodziejem, który jakoś tak klika i wchodzi?

U mnie to samo jak u @Pan_kurczak - od tygodnia w czasie dropu ledwo mogę koszyk zobaczyć. Do kasy dotarłem raz.
@luk1987 nie gorączkuj się, stary. ;D
Pytam, bo mnie kupowanie idzie jak po grudzie i cały czas staram się dowiedzieć gdzie popełniam błąd. Jeśli nie jesteś webdevem to masz farta albo magiczny sposób, którym możesz się podzielić z gawiedzią.