Wpis z mikrobloga

@BlackBlack: weź pod uwagę, że skoro od razu zaznaczasz, że nie chodzi o klub nocny albo jakikolwiek klub, to one będą tak widziane od samego początku. Może to mocno zawęzić grono chętnych na takie koperty, bo zwyczajnie od razu ocenią, że to stripclub.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: To Twój projekt? Jak ją zrobiłeś? Bawię się trochę w robienie lampek z neonowych ledów na własny użytek robiąc ramki z druku 3D. Ale jest to czaso i zasobożerne. Ciekaw jestem co Ty tu masz bo wyglada na jakaś błyszcząca powierzchnie. A odpowiadając na Twoje pytanie, ja bym nie wziął bo skojarzenie z klubem nocnym byłoby pierwszym jakie przyszło by mi do głowy, wiec chciałbym żeby jak najszybciej zostawili mnie
  • Odpowiedz
@BlackBlack: podsumowując. Tak jak napisałeś ustaw hostessy na deptaku, niech przyciągają wyglądem, ale niech robią to z kulturą. Niech nie zaczepiają ludzi, tylko uśmiechają się i zachęcają do podejścia. Lepsza byłaby maska odsłaniająca usta - maska na całości twarzy raczej odstrasza niż zachęca. A jak zbierze się odpowiednio dużo ludzi, to koperty będą się same rozdawać. Jeśli natomiast chodzi o gastro to co drugi dzień Geslerowa pokazuje jak to się robi
  • Odpowiedz
Imho każdy kto nie będzie chciał wejść do strip clubu nie weźmie tej koperty, nawet jak będą przekonywały ze to coś innego. Plus pamiętaj, ze hostessy chętne na przebranie się w coś takiego będą pewnie oczekiwały stawek jak w strip clubie - czyli o wiele większych niż zwykli naganiacze.
  • Odpowiedz
  • 1
@BlackBlack a ja bym #!$%@? od takiej "promotorki", bo bym się bał, że za samo przyjęcie ulotki stan mojego konta się wyzeruje i obudzę się z nowym kredytem. Kojarzy mi się to z nagabywaczkami z cocomo i innych tego podobnych lokali
  • Odpowiedz