Wpis z mikrobloga

Co prawda w 1999 roku byłem jeszcze za młody, żeby świadomie przesłuchać ten album zaraz po premierze, ale wyobrażam sobie jaka to musiała być petarda dla ludzi którzy na płytę czekali albo po prostu lubili polski rock.
Dla mnie te kawałki po prostu od zawsze istniały w radiu, na płytach z empetrójkami, ale jak teraz puszczam tę płytę w całości to niemal każdy utwór to hit.

W klasyfikacji najlepszych polskich albumów wszechczasów to Miłość w czasach popkultury jest na pewno gdzieś w top 3.\

#muzyka #polskamuzyka #rock #polskirock #myslovitz
Pobierz nalejmizupy - Co prawda w 1999 roku byłem jeszcze za młody, żeby świadomie przesłucha...
źródło: comment_1651044097NRokmUo5BcQeuG59lnPiwY.jpg
  • 34
Dla mnie te kawałki po prostu od zawsze istniały w radiu, na płytach z empetrójkami, ale jak teraz puszczam tę płytę w całości to niemal każdy utwór to hit.


@nalej_mi_zupy: Dzisiaj ta płyta uderza jeszcze lepiej. To jak powrót do przeszłości. Zamykasz oczy i widzisz kolegów krających w kwadraty na ulicach, trzepaki #!$%@? ludźmi, w tle słychać pogadanki o terminatorze wczoraj na polsacie...
@Peeleejin: nostalgłem motzno. Mój ulubiony zespół tamtych czasów. Jeszcze lepszy album to był poprzedni "Z rozmyślań przy śniadaniu" z 1997 roku, który jednak był dość słabo promowany, podobno przez konflikt z managerem.
@nn1upl: to i "Chłopcy" i "Gdzieś".
@giorgioborgio: ja nadrabiam sobie te czasy i kupuję CD mimo że nie mam na czym odtwarzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nalej_mi_zupy: szkoda że nie pokazujesz prawdziwej
Pobierz majorponury - @Peeleejin: nostalgłem motzno. Mój ulubiony zespół tamtych czasów. Jesz...
źródło: comment_1651052969VNjq8PONKb4X284neXyiFO.jpg