Wpis z mikrobloga

Co prawda w 1999 roku byłem jeszcze za młody, żeby świadomie przesłuchać ten album zaraz po premierze, ale wyobrażam sobie jaka to musiała być petarda dla ludzi którzy na płytę czekali albo po prostu lubili polski rock.
Dla mnie te kawałki po prostu od zawsze istniały w radiu, na płytach z empetrójkami, ale jak teraz puszczam tę płytę w całości to niemal każdy utwór to hit.

W klasyfikacji najlepszych polskich albumów wszechczasów to Miłość w czasach popkultury jest na pewno gdzieś w top 3.\

#muzyka #polskamuzyka #rock #polskirock #myslovitz
nalejmizupy - Co prawda w 1999 roku byłem jeszcze za młody, żeby świadomie przesłucha...

źródło: comment_1651044097NRokmUo5BcQeuG59lnPiwY.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nalej_mi_zupy: chłopcy to jest taka petarda, że po 23 latach wciąż słucham tego jak czegoś nowego. Niespecjalnie to pasuje do mojego dzieciństwa i nastolactwa, ale klimat jest nie do podrobienia.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Tak było, taki soundtrack życia wrażliwego i niedopasowanego licealisty. Warto dodać że to były czasy kiedy muzykę trzeba było zdobyć, bo na legalną płytę stać było może 5% licealistów, a ściąganie czegokolwiek z neta było drogie i wymagające technicznych skilli, więc jak nie miałeś w klasie banana który kupował i pożyczał takie płyty to trzeba było poznawać ludzi z odpowiednich subkultur i stamtąd czerpać nową muzykę.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Jedna z najlepszych polskich płyt pop-rockowych ever.
Miałem ją na kasecie, w czasach LO wrzucałem do swojego walkmana Sony, kładłem się na łóżku i słuchałem od A do Z. Aż nostalgłem i własnie odpalam na spoti (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nalej_mi_zupy: miłość w czasach popkultury, róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach oraz kayah i bregowitc to 3 najlepsze polskie albumy muzyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz