Wpis z mikrobloga

O matko, Piotrek to agresywny świr, który pięknie potrafi stwarzać pozory wrażliwego i ciepłego. Manipuluje Dorotką i obarcza winą za wszystko. Źle mu z oczu patrzy. Despota i tyle. Od początku i się nie podobał. Współczuję jej, chociaż ona też mnie drażni, bo taka z niej mimoza, że nie mogę.

Dynamiczni... No iks de. Oskarek jest tak przezroczysty i nieogarnięty, że aż mi go momentami żal. Poza wloclawkiem, gdzie cała rodzina roztoczyła nad nim płaszcz ochronny, gubi się i nie potrafi podjąć żadnej decyzji. Oby tylko Agnieszka nie przeniosła się do keczupowa, bo tam czeka ją odbieranie rzeczy z pralni dla całej dynamicznej rodziny i doklejane rzęsy.

Adam i Patrycja... Nie sądziłam, że z niej takie rozkapryszone dziewuszysko, zachowuje się strasznie prostacko. Zastanawia mnie, czy bardziej jej uwłacza to, że warszawianka miałby zamieszkać w jakiejś wiosce na Lubelszczyźnie (chociaż w tej Warszawie widać, że bieda, aż piszczy). Czy chodzi o to, że z teściową (co dla mnie osobiście byłoby nie do przeskoczenia). Czy może faktycznie o to, że rodzina daleko (chociaż ten argument mnie akurat śmieszy). Prawdopodobnie wszystko po części, ale jedno jest pewne, nic z tego nie będzie.
Adam rzeczywiście może wkurzać tym nadskakiwaniem, chociaż tytuł creepa edycji i tak wędruje do Piotra ze Zdunskiej Woli xD

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 12
@myjourneytojahh: Jest jeszcze jedna opcja, Patrycji on sie nie podoba, jest dla niej cały za mały i czuje do niego niechęć.
Patrząc obiektywnie to pasują do siebie jak 5 do oka. Bardziej widzę przy niej Piotrusia od Dorotki ;))

Co do jej przeprowadzki na zadupie to się w ogóle nie dziwię i zrobi błąd życia jak się tam wyniesie. Łatwiej z zadupia się wynieść w atrakcyjne miejsce niż na odwrót, łatwiej
@myjourneytojahh: Ja to się dziwie że Dorota jeszcze nie uciekła od niego. Ja bym z nim nie wytrzymał godzinę. Generalnie na pewno po programie będą go bardziej lubili w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widać że nigdy go nikt nie lubił i nie miał dziewczyny i to wykopek z wiadomego tagu.

Dynamiczniacy to typowi ludzie, którzy mówią że co to oni nie robią jakie pasje i jacy
Jest jeszcze jedna opcja


@arinkao: ale co to za alternatywna opcja? Podoba się czy się nie podoba, dziewczyna go przytula (w sumie na żądanie) i nawet przemogła się, żeby go pocałować. Mnie się cofa na samą myśl, więc zarzucaj Dorocie co chcesz ale nie to, że przekreśliła typa z powodu wyglądu, zaślinienia i seplenienia ( _) Stara się bidulka jak może, bo nie wie, że od takich chłopów
ale co to za alternatywna opcja? Podoba się czy się nie podoba, dziewczyna go przytula (w sumie na żądanie) i nawet przemogła się, żeby go pocałować. Mnie się cofa na samą myśl, więc zarzucaj Dorocie co chcesz ale nie to, że przekreśliła typa z powodu wyglądu, zaślinienia i seplenienia ( _) Stara się bidulka jak może, bo nie wie, że od takich chłopów wieje się po pierwszej czerwonej fladze,
@arinkao blokuje Cię bo mas problemy psychiczne z którymi przylazłaś na wykop zamiast do psychiatry. Obserwuje Cię i staram się myśleć "tam po 2 stronie jest człowiek" ale nie, nie ma.

Przykro mi. Jesteś skrajnie zepsuta psychicznie. Jeśli masz teraz jakieś kłopoty życiowe to tak, są Twoją winą.