Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde zacząłem grać w horizon open w wyścigi z innymi graczami i to co mnie spotkało to jakaś masakra. No całkiem sobie radzę na singlu, ale na multi ludzie #!$%@?ą tak, że nawet samochodem z super osiągami nie jestem w stanie ich dogonić oraz w ogóle nie wypadają z toru, nawet jak jest zakręt 90 stopni, to pokonują go z pełną prędkością. To ja jestem aż tak słaby, czy to tak grają cheaterzy? :p
#forza #xboxseriesx #xbox
  • 8
@PieceOfShit na tuning właśnie zwracam uwagę i jeżdżę dobrze, ale i tak mnie objeżdżają ;p @Beeercik gram bez asyst całkowicie, na manualu. Myślałem, że to jakoś dobiera pod względem poziomu trudności, ale jak ludzie grają na takich ustawieniach, to moja gra się mija z celem ;(
@bartmx17: W singlu grasz na wyłączonych systemach, poznajesz auto, sprawdzasz swoje możliwości, podnosisz poziom trudności, głaszczesz hamulec i muskasz ręczny. Czujesz dupą jakbyś siedział w wozie, przenosisz masę na osiach, podcinasz nawrotach. A w multiplayerze żeby się liczyć musisz włączyć wszystkie ułatwiacze, nadusić gaz i walić na pałę przed siebie.