Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurde zacząłem grać w horizon open w wyścigi z innymi graczami i to co mnie spotkało to jakaś masakra. No całkiem sobie radzę na singlu, ale na multi ludzie #!$%@?ą tak, że nawet samochodem z super osiągami nie jestem w stanie ich dogonić oraz w ogóle nie wypadają z toru, nawet jak jest zakręt 90 stopni, to pokonują go z pełną prędkością. To ja jestem aż tak słaby, czy to tak grają cheaterzy? :p
#forza #xboxseriesx #xbox
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bartmx17: powodem może być inny tuning auta czy różne asysty (grasz na automacie?). Do tego jeszcze wpływ na czasy ma cała teoria ścigania, czyli gdzie hamujesz, jak mocno, utrzymanie linii wyścigowej itd.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit na tuning właśnie zwracam uwagę i jeżdżę dobrze, ale i tak mnie objeżdżają ;p @Beeercik gram bez asyst całkowicie, na manualu. Myślałem, że to jakoś dobiera pod względem poziomu trudności, ale jak ludzie grają na takich ustawieniach, to moja gra się mija z celem ;(
  • Odpowiedz
@bartmx17: W singlu grasz na wyłączonych systemach, poznajesz auto, sprawdzasz swoje możliwości, podnosisz poziom trudności, głaszczesz hamulec i muskasz ręczny. Czujesz dupą jakbyś siedział w wozie, przenosisz masę na osiach, podcinasz nawrotach. A w multiplayerze żeby się liczyć musisz włączyć wszystkie ułatwiacze, nadusić gaz i walić na pałę przed siebie.
  • Odpowiedz