Wpis z mikrobloga

ekstrawertyczka z pracy nadal nie przestaje mi matkować, mimo że jej nie odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zoyav: ale to twoja koleżanka ? XD ze takie tematy tak wprost czy po prostu nawiedzona "pracowa znajoma" xd
  • Odpowiedz
ma czegoś takiego jak deficyty emocjonalne XD. Pseudo-nauka jaka jest psychologia


@topikPajak: mimo wszystko, wypowiedziałeś sie jak magister chłopskiego rozumu. To że na screenie jest pojecie nieistniejące w psychologii, nie znaczy że psychologia jest pseudonauką.

Jest za to takie pojecie jak "zespół niezaspokojenia emocjonalnego"
  • Odpowiedz
@Zoyav: W sumie to ma rację. Introwertyzm jest odchyleniem od normy. Jeśli ktoś boi się spotykać lub rozmawiać z ludźmi, to nie jest normalny, aczkolwiek normalna osoba ma to w dupie i co najwyżej może na introwertyka popatrzeć z litością, ale nie powinna wypisywać tego typu wiadomości ;)
  • Odpowiedz
Jest za to takie pojecie jak "zespół niezaspokojenia emocjonalnego


@NieBendePrasowac: są też takie pojęcia jak "branie wszystkiego zbyt dosłownie", "nie umiejętność czytania ze zrozumieniem", "odklejki", "wyrywanie z kontekstu". Od "zespołu nie zaspokojenia..." Różnią tym ze nie tylko istnieją, ale też odnoszą się do Twojej wypowiedzi i razem tworzą wspólną całość.

To że na screenie jest pojecie nieistniejące w psychologii, nie znaczy że psychologia jest pseudonauką.


Brawo wyciągnąłeś błędny wniosek i udownioles
  • Odpowiedz
przeciwieństwem ekstrawertyzmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qwerss: no wychodzi, że nie wiesz, skoro twierdzisz, że introwertyzm to strach przed spotykaniem się i rozmawianiem z ludźmi.
  • Odpowiedz
Ty wiesz czym jest introwertyzm?


@tarushiba:
Nad wyraz często @qwerss: jak w tym wypadku mylony z fobią społeczną.
Niechęć do spotykania się z ludźmi nie ma nic wspólnego ze strachem przed takowym. Po prostu na dłuższą metę dla introwertyka jest to nieciekawe i nudne. Tak samo jak dla ekstrawertyka nudne wydają się typowe rozrywki introwertyka - czytanie książki, słuchanie muzyki w skupieniu, samotne uprawianie sportu, czy po prostu zwykłe siedzenie
  • Odpowiedz
Hihihi napisałam pracę to jestem taka mądra hihi ten temat to mój konik hihi ale ty anon jesteś nienormalny hihi
No racje ma z tym że to nie jest normalne, ale kto powiedział że normalność jest w porządku, normalni ludzie są nudni fest także weź ją zablokuj bo żal czasu
  • Odpowiedz
W sumie to ma rację. Introwertyzm jest odchyleniem od normy. Jeśli ktoś boi się spotykać lub rozmawiać z ludźmi, to nie jest normalny,


@qwerss: to o czym piszesz to fobia społeczna, a nie introwertyzm
  • Odpowiedz