Wpis z mikrobloga

:D Dla tych co nie obserwują Smelyanskiego: będzie jeszcze jedna szansa na kupienie znaczków, z pierwszeństwem dla ludzi, którzy złożyli zamówienie w starym sklepie Ukrposhty. Tłumaczenie z translatora Google.
https://www.facebook.com/igor.smelyansky/posts/10159958317848007

3. Wszyscy, którzy zamówili w STARYM sklepie internetowym, a nie mogli zamówić w NOWYM, otrzymają osobistego maila w sobotę 30 kwietnia rano. Ze względu na unikalny link będzie możliwość wykonania 1 zamówienia na 1 arkuszu z 1 adresu IP. Tzn. jeśli otworzysz przez telefon, możesz złożyć zamówienie z telefonu. Z komputera czy z innego telefonu to już nie będzie możliwe. Na to przeznaczamy 10 000 zamówień na 6 marek. Albo 60 000 znaczków. Zamówienie można składać do godziny 18:00 30 kwietnia lub do tego czasu dostępnych jest 48 000 pieczątek.

4. 1 maja (Święto Pracy ) rano sklep internetowy będzie otwarty dla wszystkich. Link podam również osobno w niedzielę. Będą wszystkie resztki z soboty (jeśli będą) + 5000 zamówień lub 30 000 pieczątek. Dodatkowo zgodnie z obietnicą od 1 maja w naszym sklepie internetowym można nabyć merch (koszulki, bluzy (jak na zdjęciu) i magnesy) naszej znanej marki, wraz z innymi markami z minionych premień tematycznych. Magnesy są teraz dostępne również w sprzedaży w Golovpostamti na Majdanie, a później będą dostępne w całym kraju. Część sprzedaży całego towaru będzie skierowana na potrzebę Sił Zbrojnych. Przypominam innym sprzedającym - nie muszą naruszać praw własności intelektualnej Ukrposhti i autora obrazu. NIE pozwoliliśmy żadnemu sprzedawcy na używanie wizerunku marki. Czyli cały inny towar, z wizerunkiem marki, to "szmugling z Malaya Arnautskaya"

5. Tym samym w sklepie internetowym zostanie sprzedanych ponad 150 000 marek, czyli 50% więcej niż planowano, dzięki redystrybucji treści na inne cele. Wszystkie nowe zamówienia (czyli około 13000 zamówień) planujemy wysłać do 15 maja.


#filatelistyka #znaczki
Magpie - :D Dla tych co nie obserwują Smelyanskiego: będzie jeszcze jedna szansa na k...

źródło: comment_1651228574RZ8oljHkdtBV8nVU4vYSVC.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@dziabonq: Ja jak kliknę przycisk Pay to mi nie pozwala zapłacić, nawet nie ma żadnego komunikatu. Dwie godziny temu Smelyansky pisał

3. Ci, którzy dotarli do etapu płatności, ale nie mogli tego zrobić, otrzymacie link, jak zakończyć operację dziś wieczorem. Dla tych klientów zostawimy pewną ilość pieczątek

4. Czasami operacja jest zablokowana bo wpisujesz adres który wcześniej był powiązany z atakami internetowymi (kompromisowany) i system sprawdza bo rano atak na naszą
  • Odpowiedz
@dziabonq:

Jeśli chodzi o pieczątkę - od teraz wykonano wszystkie 10000 zamówień (lub 60000 pieczątek). Nasze granice informatyczne wytrzymały dobrze zaplanowaną operację i mimo licznych ataków wrogów jak również napisanych przez naszych kreatywnych obywateli programy przewijania, ładowanie ponad 20 zamówień na minutę. Myślę że rekord jak na taki czas ale zobaczymy dalej. Klienci, którzy nie mogli zrealizować zakupu na etapie płatności otrzymają do końca dnia (po sprawdzeniu, że nie jest to
  • Odpowiedz
@Magpie: ja też tak miałem, klikanie na pay nic nie dawało, przycisk pay się po prostu wyszarzał, ale przy czwartej albo piątej próbie przeszło dalej i udało się zapłacić, więc próbuj do skutku
  • Odpowiedz
@Magpie: wątpię żeby to miało znaczenie, ale przy tej ostatniej próbie, po której przeszło dalej, wyrzuciłem z adresu wszystkie polskie znaki, może tego też spróbuj
  • Odpowiedz
@gruby200: Tego też akurat próbowałam, ale dzięki że chcesz pomóc :) Dzisiaj to i tak za późno na cokolwiek, bo wszystko wyprzedane. Może jutro się uda.
  • Odpowiedz
@Magpie: Swoją drogą wielkie dzięki za info o tej akcji. Pewnie znów bym przegapił tego maila od nich, jak ostatnim razem. Szkoda, że można było wziąć tylko jeden arkusz, za pierwszym razem w tym starym sklepie miałem zamówione F i W. Jak nie zaśpię to spróbuje jutro, może uda się kupić F, tylko nie jestem pewny czy można to będzie zrobić, jeżeli dziś już kupiłem? Zobaczymy w ogóle czy to dojdzie.
KilY - @Magpie: Swoją drogą wielkie dzięki za info o tej akcji. Pewnie znów bym przeg...

źródło: comment_1651345661Dv4Jsf2gNglbDWt7dQog0i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KilY: Nie wiem do końca, ale pisali, że można po jednym arkuszu każdego, więc może przejdzie jutro ten drugi. Chociaż oni różne rzeczy wypisywali wcześniej, nie można być niczego pewnym. Jutro mają otworzyć sprzedaż o 8 naszego czasu. Podobno. Czyli to będzie moje czwarte podejście - może tym razem się uda.
  • Odpowiedz
@KilY: Ktoś go pytał o to w komentarzach czy można sobie zamówić jeszcze ten drugi arkusz i odpowiedział, że będzie można zamówić, ale oni będą anulować takie zamówienia. Jeden zamawiający jeden arkusz z tych dwóch, z tego co zrozumiałam.
  • Odpowiedz
@Magpie: Ja już i tak dałem sobie spokój. Strona zapchana, szkoda mi było już czasu odświeżać. Powodzenia w kupnie, choć kiepsko to widzę, taki ddos, że pewnie jak się już ruszy to nic nie będzie :-(
  • Odpowiedz
@KilY: Korzystając z tego linka co wczoraj na mail dostałam, miałam dostęp do sklepu bez haseł. W czasie może dwóch minut pomiędzy jak dodali znaczki, a odblokowali stronę i wrzucili info na facebooka, udało mi się zamówić i opłacić. Na razie nie mam żadnego potwierdzenia na mailu, ale mam nadzieję, że to przeszło :)

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to mają dać znać o 11.00 naszego czasu co i jak ze
  • Odpowiedz