Wpis z mikrobloga

@sorek popiera tych pierwszych


@jankes83: Ty to powiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie popieram nikogo w tym konflikcie. Stroję po stronie Polskiej - neutralnej - z pomocą dla poszkodowanych Ukraińców w ramach możliwości i rozsądku.
Repostując czy lajkując tak oczywistą rossyjską propagandę stajesz po ich stronie. Czy tego chcesz czy nie


@jankes83: nie, nie popieram żandej strony propagandy, to dlaczego z czymś się zgadzam i dlaczego lajkuje zostawiam dla siebie.

Lajki na Twiterze to nie wypowiedzenie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: A gdzie tam. Po prostu prawdziwi wolnościowcy robią sobie z ciebie bekę, skoro mordowanie cywili i gwałcenie dzieci jest dla ciebie w pełni spoko, bo robi to pan Putin, który jest przecież konserwatystą.

Na pewno bloki mieszkalne ze zniszconego w ponad 90% Mariupolu albo teatr z poukrywanymi dziećmi były infrastrukturą wojskową ;)

Jeżeli deklarujesz swoje poglądy w jeden sposób, a potem wychodzi, że masz je kompletnie gdzieś i popierasz coś
skoro mordowanie cywili i gwałcenie dzieci jest dla ciebie w pełni spoko


@Ekspert_od_niczego: Ty to powiedziałeś.

Na pewno bloki mieszkalne ze zniszconego w ponad 90% Mariupolu albo teatr z poukrywanymi dziećmi były infrastrukturą wojskową ;)


@Ekspert_od_niczego: kontekst postu odnosił się do zachodnich miast typu Lwów itp.

Jeżeli deklarujesz swoje poglądy w jeden sposób, a potem wychodzi, że masz je kompletnie gdzieś i popierasz coś odwrotnego


@Ekspert_od_niczego: póki co dowodów
a dalej uważasz, że Korwin miał rację z Buczą i szpitalem w Mariupolu? xd


@Crocetto: miał racje w tym że coś tu śmierdzi. Nie będę wystawiał osądów na podstawie 3 zdjęć.

Natomiast z wyspą węży miał rację.
@sorek:

Ty to powiedziałeś


A ty polubiłeś taką wypowiedz, co oznacza, że się z nią zgadzasz.

kontekst postu odnosił się do zachodnich miast typu Lwów


Tak było. https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Rakiety-spadly-na-Lwow.-Sa-ofiary-i-ranni

Dziecko na stacji obsługi samochodów musiało być priorytetowym celem wojskowym, podobnie jak puste magazyny.

Nie będę wystawiał osądów na podstawie 3 zdjęć.


Jakich trzech zdjęć? Przecież były dziesiątki filmów, setki relacji i zdjęć, w tym satelitarnych.

Jeszcze nie widziałem takich pokładów fanatyzmu. Po
miał racje w tym że coś tu śmierdzi


@sorek: Lel, Korwin w sprawie szpitala nie mówił po prostu coś tu śmierdzi tylko, cytuję, "[s]prawa szpitala położniczego w Mariupolu już ostatecznie wyjaśniona"#, i że "to już specjalnie robiona ustawka, którą dało się wyjaśnić"# i twierdził, że podał "pełne wyjaśnienie wszystkich faktów", snując różne dziwaczne teorie w stylu "Ukraińcy powtórzyli scenariusz szpitala położniczego w Kuwejcie z 1990 roku, który został
Korwin w sprawie szpitala nie mówił po prostu coś tu śmierdzi


@Crocetto: no i ok to jego opinia nie moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ekspert_od_niczego: no to najwyżej się mylę - mam do tego prawo, też się możecie mylić i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie stawiam i nie wygłaszam oczywistych opinii tylko lajkuje posty na Twiterze ( ͡° ͜ʖ