Wpis z mikrobloga

@patricia: Brakuje Zdzira, Oliwki, Sevaga, Anity, Laury, Grzesia, Wiki, drugiego Grzesia, oraz Kamila. Ktoś jeszcze siedzi w pojedynczym rzędzie naprzeciwko Mariki bo widać kawałek koszuli chyba.
Nikola, Mister Buc nie wrócili na finał bo kiedyś Q&A przyznali że nie poznali osobiście Oli i kogoś jeszcze kto na pewno wrócił. Być może Rafał też nie wrócił ale co do niego nie mam pewności. Rafał trzymał się blisko z Kamilem a nie mieli
@patricia: wg mnie to fota z Polski - zobacz fotele - nie wydaje mi się aby w Panamie jeździli takim transportem z takiej jakości fotelami
PS: nie wierzę w finałową pandorę lub finał bo zdjęcie zbyt mocno by sugerowało możliwe pary finałowe
@patricia: To jest chyba zdjęcie po superpandorze bo Ola ma jakaś taka mało finałową sukienkę a Michał ma białą koszulę. Na zdjęciu wykorzystanym do mema "Zenek i Przyjaciele" ma bordową więc to są w różne dni ale Panowie wyglądali tam bardziej "finałowo".
@summer: gdzie ty widzisz Siarę ? ja iwdzę ELizkę, Wiki ,Domi i Mery lub Laura, Karolina chyba za głową JJ,a obok niej mam wrażenie że w tej białej Sukience jest Lambadziara z HP4 albo to Ola