Wpis z mikrobloga

Kurde, Mikroby kochane, spinę mam taką z kosmosu. Dziś zaczynam nagrywać wokale do pierwszej poważnej płyty mojego zespołu, do pierwszego LP w życiu. Boję się, że znowu wejdę do studia i będę myśleć tylko o tym, żeby śpiewać jak najczyściej, ze spoko dykcją. Zawsze tak jest, a potem się okazuje, że brzmię jak kupa, bo zaśpiewałam bez emocji.

Trzymajcie tam kciuki motzno, kto tam nie ma rąk zajętych pracą albo fapaniem :(

#muzyka #wokal #studio #nagran #stresmocno
  • 19
@Fibi07: audiotune jest do dupy strasznie :( nie chcę żyć ze świadomością, że go kiedykolwiek musiałam użyć :D

@Nerax123: ciężko mi powiedzieć, bo jako solistka robię zupełnie coś innego niż z zespołem. z nimi gram takie cholera-wie-co, miał być trochę pop-rock, ale ja trochę za dużo jazzuję, żeby to był pop-rock, nie drę mordy... nie wiem, naprawdę ciężko to zaszufladkować.
@wokalistka: Masz profesjonalne studio z masteringiem? Jak tak to zrobią z ciebie gwiazdę poziomu madonny :P Albo jakiegoś crapa, kwestia kto to będzie robił, myśl o czymś innym i staraj się wypaść naturalnie. :)
@Nerax123: powiem Ci tak... nagrywałam z bandem w najlepszym studio w Polsce niby (RecPublica w Lubrzy). chociażby Brodka tam nagrywała bębny do Grandy. my tak się przypatrzyliśmy kto tam nagrywał, więc pomyśleliśmy, że jak pojedziemy do najlepszego studia to nagramy bardzo na wypasie. gówno prawda właśnie, wszystko na czas liczone było, nie włożyli w to za dużo serca, no bo i po co właściwie. my mieliśmy spinę, że nie zdążymy i
@wokalistka: Wokale da się zremasterować ja mówię dość ogólnie bo nie jestem w tym specjalistą troszkę znam ludzi z Bielskiej sceny Hip-Hopowej oraz kilka kapel w klimacie Rockowym. Co nieco liznąłem tego jak produkuje się nagrania i w profesjonalnych studiach i w undergroundzie wydaje mi się że jak się chce i ma odpowiednich ludzi to można z każdego zrobić gwiazdę. Pomyśl że na pewno sie uda a potem zawołaj mnie na