Wpis z mikrobloga

Witam was #gielda owe swiry!

Wrzucam moje perypetie z akcjami apple celem uzbieranie na przyszły samochód spod znaku jabłka, czyli horyzont czasowy to okolo 5 lat, obecnie 16/60 miesiecy.

Bede wrzucał od 500 do 1000 dolców co miesiąc aż do możliwości zakupu elektrycznej bestii od apple publikując przy tym portfel.

zakup akcji w miesiacu lutym 5x165.3773$ czyli za kwote 826.8865$ 14/04

Bardzo slaby miesiac na gieldzie, sentyment na techach opada czyli mam nadzieje na cene ponizej 130$ aby dokonywac wiekszego skupu, apple podalo swietne wyniki za kwartal i oglosila 4-8mld mniejsze przychody w przyszlym kwartale spowodowane zamknieciem portow/fabryk w Chinach, co dla takiej firmy jest niczym ale mam nadzieje ze rynek zdyskontuje akcje, czesc produkcji jest przenoszona do innych krajow niz Chiny np Indie.
Apple zaczyna mocniej stawiac na subskrypcje jak dla mnie oni nawet nie zaczeli zarabiac jeszcze na tych poziomach na ktorych moga, w tym roku maja tez pokazac sprzet VR o ile dobrze pamietam.

#zbieramnaapple #inwestycje #apple
Pobierz
źródło: comment_1651397802aISC2kMPqvoN0jAoNnAHXq.jpg
  • 7
@rosen: W życiu - chcesz to możesz mnie zablokować ale nie poddam się dyktatowi daytraderów na tym tagu w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio to nawet rozważałem - ale miałem już short na fejsbuczka, historie możesz przeczytać na tagu, swoje zarobiłem ale za dużo w tym hazardu jak dla mnie. Mi wystarczy że nie mam żadnej pozycji na akcjach okołoNASDAQowych.
@Scaven:
Naczytałeś się tagu zbieram na tesle i widzę, że Cie ponosi
To nie ten czas kolego, a czasy dodruku się skończyły teraz ratuje gospodarkę (nieudolnie) podnoszenie stop procentowych

Źle Ci nie życzę, życzyłbym sobie żeby każdy zarabiał i miał swoj kawałek z tego potężnego tortu, ale teraz to tylko w tych firmach zarobią, ale CEO
Zgadza się wyniku super, wszystko na plus oprócz ipada, tylko mają zwiększające się koszta

Teraz
Żarcie, zależy...
Ciuchy absolutnie, będą spadały.
To nie jest niezbędne do życia
State szmaty też można nosić
Poczytaj u mnie, co piszę do bo na pewno wpadniesz na jakiś pomysl, albo sobie wjedziesz w coś w czym sam jestem i podpisuje się dwoma rękoma