Wpis z mikrobloga

Dawajcie stworzymy federację "Mircy MMA"! Jak wiadomo na tym portalu jest wielu skonfliktowanych ze sobą użytkowników, którzy kozaczą do siebie zza ekranu. Na gali Mircy MMA mieliby okazję legalnie skrzyżować rękawice i wyjaśnić sobie pewne sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chętnych do wzięcia udziału zapraszam do zapisów w komentarzach i wpisania swojej kategorii wagowej. Można również zawołać osobę z którą chciałoby się skonfrontować. Poniżej obowiązujące kategorie wagowe.

papierowa – 48 kg
musza – 51 kg
kogucia – 54 kg
piórkowa – 57 kg
lekka – 60 kg
lekkopółśrednia – 64 kg
półśrednia – 69 kg
średnia – 75 kg
półciężka – 81 kg
ciężka – 91 kg
superciężka – każda waga powyżej 91 kg

Gala pod względem oprawy będzie na najwyższym poziomie. W świecie freak fightów Mircy MMA będą na samym szczycie! Zapewnimy najwyższe gaże na rynku!

#royaldivision #famemma #heheszki #mircymma
aruel89 - Dawajcie stworzymy federację "Mircy MMA"! Jak wiadomo na tym portalu jest w...

źródło: comment_16514055471n1Zbd1ANUbuWG8s8lD7zb.jpg

Pobierz
  • 31
@aruel89: Podoba mi się ten pomysł i widzę w nim potencjał, tylko żadnych kategorii - trzeba postawić na fun i nieprzewidywalność, wymyślanie jakiś dziwnych walk ze smaczkami np. "walka w kisielu". Na wykopowych konfliktach nie może się opierać "gala", ponieważ wykopki nie pokażą się publicznie ze swoją genezą konfliktu. Rekrutacja do wystąpienia powinna być wolna dla wszystkich chętnych. Żadnych 10 msc przygotowań i 7 jednostek w tygodniu. Co 2 tygodnie "gala"
@AlexanderShulgin Nie no, tak to nie. Oficjalnie trzeba być trzeźwym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meserole Oczywiście, że trzeba być pełnoletnim by wziąć udział.
@Mirassx Zaimponowałeś mi swoim otwartym umysłem i kreatywnością. Musimy poważnie porozmawiać i jak się dogadamy to zostaniesz włodarzem federacji Mircy MMA (nazwa robocza). Z Tobą zdominujemy nie tylko rynek freak fightów w Polsce, ale i na świecie.