Wpis z mikrobloga

Czy moglibyście polecić jakiś wózek lub fotelik (montowany na pasy)? Dziedzic w drodze, a większość rankingów chyba sponsorowana. Może już ktoś z Was przebrnął przez to i ma coś godnego polecenia? Uniknąłbym oglądania/czytania recenzji i chodzenia po sklepach, a skupił tylko na polecanych. W sumie to jak czegoś nie polecacie, to też z chęcią się dowiem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #rodzicielstwo #dzieci
  • 11
@kthxb: z forelukiem i tak Cie czeka wyciexKa po sklepach- fotelik musi byc dobrany do auta, nie kazdy fotelik pasu do auta. O tak jak wyzej wspomniano opcja z bazą jest mega. Czasami mozna znalezc fotelik montowany zarowno na bazę jak i pasy- przydaje sie przy zmianach auta.
@kthxb: jesli chodzi o wozek musisz się zoriwntowac czego potrzebujeci- czy mabyc maly i lekki ( bo mieszkacie w bloku bez windy) czy z dobrą amortyzacją ( bo mieszkacie na wsi) kazdy ma inne preferencje i nie ma wózka uniwersalnego.
@kthxb: My mieliśmy concord air i byliśmy zadowoleni. Baza jest fajnym rozwiązaniem pod warunkiem, że dziecko co chwile nie jezdzi w innym aucie i trzeba by było non stop przekładać
@Natna213: Dziękuję. Kupiłem już i fotelik i wózek. Z bazą jest tak, że zostaje w jednym samochodzie, a fotelik możesz przenieść do drugiego i zamontować go na pasy. Nawet ma podobno lepszy wynik montowany na pasy jak do bazy.
@HorribileDictu: Maxi Cosi Pebble 360 z bazą. Ogółem tak, tylko jakoś nie jestem pewny czy dobrze go wsadzam, bo takie miękkie poduszki na ramiona wydają się za krótkie. Polecam obrotowy nawet z innej firmy. Ułatwia życie.