Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirków z tagu przegryw, jak i seks.

Nie będę owijał w bawełnę, kolejny związek został zakończony przez mojego małego penisa - 4 kobieta (przelotnie byla jeszcze 5) w ciągu 1.5 roku. I każda mówiła mi to w prost. Jedyne 2 związki udane dotąd, to z dziewczyną z Hiszpanii oraz z Portugalii (jeszcze za czasów studenckich). Niestety od momentu podjęcia w pracy obracam się tylko w środowisku Polek i ciężko znaleźć normalną kobietę bez duzych wymagań :(

1 kobieta, poznana 1.5 roku temu, na kursie tańca, 3 randki, łóżko, 3 stosunki i powiedziąła wprost - mam za małego penisa i ona nic nie czuje a seks jest dla niej bardzo ważny
2 kobieta, poznana w kawiarni, randkowanie 3 miesiace, bylem zakochany, bylismy ze soba przez miesiac, duuuuzo seksu. Myslalem ze jej sie podoba, pewnego razu przylapalem ja jak po seksie masturbuje się. Powiedziała, że udawała cały czas orgazmy, żeby mi nie robić przykrości i ta sama bajka - za krótki penis, nie czuje penetracji
3. kobieta poznana w klubie, jeszcze tej samej nocy mityczny seks i co? Nie doszło do penetracji bo mnie wyśmiała, ubrała się i wyszła.
4. Kobieta, myslalem ze jest inna, spotykalismy sie pol roku zanim doszlo do zblizenia. 1 zblizenie, swietne, 2 tez, bylismy ze soba 5 miesiecy. Rzucila mnie, powiedziala ze nic do mnie nie czuje, i ze bylbym swietnym przyjacielem.

Ok, pomyślałem, jedyna normalna. Potem spotkałem naszą wspólną znajomą i poszliśmy na piwo. SKonczylo sie na drinkach i ta znajoma zapytala mnie wprost - czy to prawda ze mam małego penisa i jak sobie radze z kobietami bo, powiedzmy PAULINA powiedziała jej, że seks ze mna to była porażka, bo o ile mineta i gra wstepna była dla niej najlepsza w życiu to penetracja była niewiele lepsza niż palcem :(

Jak widać, dla kobiet jednak przede wszystkim rozmiar ma znaczenie.

Zapytacie ile mam? Mój penis jest krótki ale na prawde myślałem że gruby - co wiele poradników mówi, że liczy sie grubośc i technika. Tak? Bzdura, mam złamane serce, zerowa pewnośc siebie. Moje wymiary to niecałe 20, może 21 (jak jestem bardzo podniecony) cm długości (mierzone od kości łonowej, bez oszukiwania), jest krótki - wiem ale mam aż 15 cm obwodu, myślałem, że to wystarczy. Artykuły mówią, że średnia w Polsce jest niewiele większa niż mój penis, Mirki, jak wy sobie radzicie w takim razie, jak tworzycie związki :(

PS wysłałem do jednej kobiety zdjecie swojego penisa. Powiedziała, że ogromny, mam powiedzieć jak skończyła się randka z handjobem?

#seks #blackpill #penis #przgryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626f6f5fbbb45c13443d4a3b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12