Wpis z mikrobloga

Wczoraj w ankiecie w 6 największych miastach Polski zadałem to samo pytanie:

Gdyby zaoferowano ci świetne warunki finansowe (dające taki sam standard życia w każdym z wymienionych miast), które duże miasto byłoby dla ciebie pierwszym wyborem podczas wyprowadzki z:

#warszawa
#krakow
#lodz
#wroclaw
#poznan
#gdansk

Istotnym w tym pytaniu miał być fakt, że niezależnie, które miasto wybralibyśmy, nasz standard życia byłby podobny, więc nie należało się kierować wyborem np. Warszawy, ponieważ można tam najwięcej zarobić, nie, proporcje byłyby zachowane.

Ankieta ta pokazała nam, które miasto na #wykop ma swoistą najlepszą markę, bo skoro mieszkańcy każdego z pytanych miast wskazywali właśnie TO JEDNO miasto, jako cel wyprowadzki, trzeba uznać to miejsce za modne, dobrze się kojarzące i zapewniające dobre warunki do życia (i chyba jednym z głównym czynników, który decydował o oddaniu głosu, była jego lokalizacja)

Żeby nie przynudzać bardziej - zdecydowanym zwycięzcą okazał się GDAŃSK! Mieszkańcy KAŻDEGO dużego miasta wskazywali zdecydowanie Gdańsk jako pierwsze miejsce swojego wyboru podczas przeprowadzki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drugie miejsce - ex aequo - zdobyła Warszawa i Wrocław

W odpowiedziach na ten post przedstawię wyniki każdej z ankiet z osobnych miast:
Pobierz J.....s - Wczoraj w ankiecie w 6 największych miastach Polski zadałem to samo pytanie...
źródło: comment_1651559785rGLQjHW3zbW6n5RyWpeCCZ.jpg
  • 32
@Jud-Suss: no cóż, dokładnie tak jest. Wszystko ma swoje wady i zalety XD ale za to zimą śnieg utrzymuje się max 3 tyg a poza tym dodatnia temperatura. Chociaż to nie dla każdego zaleta, dla mnie akurat tak
@Jud-Suss:

A gdzie Bydgoszcz #perlapulnocy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale serio - Bydgoszcz w ostatnich latach bardzo mocno się remontuje i staje się super miejscem do życia.
Podobnie Łódź.

Warszawa mnie nie dziwi - jeśli wielkomiejskie życie, to właśnie tam.

Wrocław za to do dużo piękniejsze miasto. Z klimatem i też wieloma okazjami do miejskiego życia.

Za to Gdańsk dla mnie zawsze był sporym rozczarowaniem. Zawsze