Wpis z mikrobloga

Haniebny wpis użytkowniczki @Dewasta pod ,którym podpisało się 24 osób. Wiktoria udowodniła w programie wybierając Sevaga a nie Kena, że jest lojalna i prawdomówna. Rano w dzień rajskiego obiecała Wiktoria Konradowi, że jak ją weźmie to do końca będą szli razem. Konrad od początku pobytu w hotelu obiecywał Wiktorii, że nie da jej zrobić krzywdy no i co......:)
25 osób rozumie argumentacje tej cioty z woja , czyli rozumie, że powinno się robić z mordy dupę
#hotelparadise
Olostro - Haniebny wpis użytkowniczki @Dewasta pod ,którym podpisało się 24 osób. Wik...

źródło: comment_1651595199J5BqfnidmcUVFRfokbO27G.jpg

Pobierz
  • 26
@Olostro: Nie podoba mi się twoja agresywna narracja. Masz bardzo prymitywne, 0-1 postrzeganie świata i jeszcze śmiesz rozliczać innych. Rozliczać z plusów na wykopie? XD
Wiktoria wywaliła Kaspra ale jak tylko wrócił zaczęła za nim latać, a Zenek jest jak popsuty zegarek: dwa razy na dobę pokaże właściwą godzinę, poza tym do niczego.
@Dewasta: ja się z tobą zgadzam - Wika była super, Zenek to zjeb jakich mało, ale na listość boską to była jego decyzja i ze strategicznego punktu widzenia dla niego była jedyną słuszną decyzją.
Wg mnie to karma - gdyby Wiki głos nie wyrzucił Michała z programu to miałaby partnera, a układ sił w programie byłby całkowicie inny. Dla Wiki to też powinna być nauczka aby stać za przyjaciółmi - lubię
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Olostro: Wiktori się oberwało przez #!$%@?ą Marikę i Laurę. Konrad jest zbyt głupi i wolał wyrzucić Wiki tylko po to by zrobić na złość dziewczynom. Tylko Debil Konrad nie rozumiał że w Komitecie była tylko Laura i Marika a on tak powiedział jakby Wiki też była. A przecież Mary było obojętnie kto odpadnie byle ona została tak samo Laurze. Konrad ma 0 IQ i myśli tak jak myśli
@Olostro: ale nikt nie twierdzi, że to co zrobił było uczciwe XD
było uczciwe =/= rozumiem jego argumentację
Każdemu chyba było szkoda, że odpadła Wika i nikt nie twierdzi, że nie szłaby z Zenkiem do końca, ale no faktem jest, że i tak myślami byłaby z Kapslem i Zenek na 100% nie stworzyłby z nią niczego więcej.
@Dewasta: Wiesz to Ty zaczynasz takimi kompromitującymi, żenującymi wpisami. Nie podoba mi się skrajnie co napisałaś i jeszcze łżesz, że Wiktoria za Kasprem latała XD Jak było odwrotnie , bo on miał do niej wyrzut, że już się z kimś innym ugaduje i go olewa. Naginasz rzeczywistość tak, aby pasowało do Twojego bezmyślnego wpisu. Mam czelność rozliczać innych skoro popierają głupotę. Pomyśl jak coś napiszesz, bo teraz nie masz odwagi się
@leemealitie: Bzdury piszesz. Jego argumentacja nie miała sensu, że Wiktoria zostawi go dla Kaspra ponieważ obiecała Konradowi, że jak ją weźmie to będzie z nim do końca programu. W programie Wiktoria nie raz udowodniła, że jej słowa są warte bardzo dużo jak choćby z tym jak wywaliła Kaspra, bo dała słowo Sevagowi.