Wpis z mikrobloga

@Kuc1337: Nie martw się, wstawaj zdjęcie, pisz że lubisz sex nie lubisz gadać. Jak wyglądasz 1/10 napisz że jesteś programistą :D jak nie jesteś programistą i jesteś biedny to popracuj nad sylwetką :D
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: @Tytyrytybum: problem w tym że mimo tego iż czasami na tinderze same zaczynają rozmowę ona się po prostu nie klei... Teraz piszę z dziewczyną która tylko pojedynczymi słowami odpowiada na pełne zdania. To moja wina czy miałem pecha i mi się taka trafiła osoba do rozmowy? Do kilku też napisałem pierwsza wiadomość ale brak odzewu. Pisałem coś w stylu "cześć co robisz/ jak leci". Wiem że niezbyt kreatywne ale
  • Odpowiedz
@Kuc1337: Pisze po prostu że nie umiesz gadać, napisz czym się interesujesz itd. Bądź szczery i już. Nie wiem czy wiesz są kobiety które nie lubią dużo gadać tylko mogą pospacerować, do kina pójść itd.
  • Odpowiedz
@shakerti1: rodzice też w tym trochę pomogli bo zawsze mnie stołowali jak chciałem gdzieś wyjść dalej niż za #!$%@? wioskę jak bylem nastolatkiem. A czas tuż przed jak i po covidzie to już moja wola bo nie umiałem się odnaleźć
  • Odpowiedz