Wpis z mikrobloga

Hej, przypominamy o fajnych nagrodach! Opisz Twoje wrażenia i zgarnij darmowy backup w chmurze Synology C2 oraz fajny gadżet!

Co, gdzie i jak?

Przetestowałeś już naszą chmurę C2 pod linkiem tutaj: https://sy.to/mztg9 - oczywiście bezpłatnie!
Opisz wrażenia z testowania w komentarzu pod tym postem już dzisiaj a najpóźniej do piątku (06.05.2022) do 12 godz.
Chmura C2 wspiera system MacOS!

Wybierzemy trzy najciekawsze komentarze już w piątek 06.05.2022!

Tutaj prosimy o Waszą zgodę opublikowania wypowiedzi w wiadomości prywatnej przez konto wykop.pl, która jest warunkiem otrzymania nagrody!

Wasze opinie będą opublikowane anonimowo, pod loginem używanym na Wykopie.
Regulamin konkursu: http://gofile.me/2z64g/ErVmXZj2R

#backup #c2 backup #hosting #serwery #synology #ciekawostki #programowanie #kawa
Synology_Polska - Hej, przypominamy o fajnych nagrodach! Opisz Twoje wrażenia i zgarn...

źródło: comment_1651669198uTCme8sBjI8ZKkpCPhJz8W.jpg

Pobierz
  • 31
@Synology_Polska:
Fajne rozwiązanie, zwłaszcza szyfrowanie po stronie klienta, co się niezwykle przydaje w dzisiejszych czasach oraz przystępna cena. Jak ktoś poszukuje rozwiązania standalone na wiele różnych systemów, to lepiej nie mógł trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Synology_Polska: Fajnie, że można przetestować bez podpinania karty. Przetestowałem i wszystko fajnie działa, ale aplikacja na windowsa jest nieintuicyjna moim zdaniem. Po instalacji aplikacja jest jako ikona na pasku zadan, nie mozna normalnie calego okna otworzyc - chociaz w onedrive jst podobnie. Nie mogę znaelzc w aplikacji ustawien jaki zakres danych ma obejmować backup. Takie ustawienia widze dopiero na stronie, a tam też nie widzę opcji zeby zmienic ustawienia tylko "create
Pamiętam jak na studiach padł mi dysk zewnętrzny z moim projektem dyplomowym. Projekt na szczęście był oddany, wpis do indeksu zrobiony, ale okazało się, że muszę jeszcze na płycie oddać pliki robocze, projekt i pracę dyplomową do dziekanatu. Sam odzysk danych a padniętego dysku kosztował 2000zł... do dzisiaj mój dyplom inżynierski leży nieodebrany w dziekanacie. ;)
A mówili "rób backupy".
Wykop - portal tworzony przez użytkowników, w sensie zapłać pieniążki a twoja gównoreklama trafi na główną w formie wyróżnionego komcia xD


@niemampojecia: i co w tym złego?
Byly zdjecia i nie ma zdjec. Z chmury spadl mocny deszcz. Gdyby ze mnie nie byl taki leszcz. Uzylbym waszej chmury niczym pasozytniczy kleszcz. A ze znane przyslowie mowi, ze ,,jak sibie ugotujesz tal sobie zjesz,, to wychodzi na to, ze jestem nie leszcz, a GIGALeszcz...

Jol ( ͡° ͜ʖ ͡°)