Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! Od ponad miesiąca moja przesyłka ma status "Przejdź do opisu celu". Pochodzący z USA. Czy ktoś ma numer, pod który mogę zadzwonić, aby dowiedzieć się, co się dzieje? Czy to normalne? Myślę, że to po prostu szalone.

#usa
#tracking
  • 15
@gordathespy: a na jakiej stronie sprawdzasz tracking? stronie USPS czy stronie Poczty polskiej?
Z tego co kojarzę paczki wysłane w Stanach przez USPS w Polsce są też rozwożone przez firmy kurierskie, więc w Polsce może to być np Fedex albo jakaś inna firma kurierska. Trzeba ustalić do jakiej firmy paczka trafiła po Polskiej stronie.
tutaj https://emonitoring.poczta-polska.pl/?lang=en możesz sprawdzić czy paczka wyświetla się w trackingu Poczty Polskiej. Jeśli poczta nie znajduje paczki
@lajsta77: nie, z wykopu

Od lat pomagałem takim (w przypadku przesyłek z chin) i potem obserwowałem te konta, większość zapominała o swoim koncie po kilku dniach. Po co takim odpisać jak nie potrafią skorzystać z google i przeczytać to samo co tutaj się im napisze?
UPD:
Znalazłem adres e-mail (OC441010@war.mofnet.gov.pl), napisałem do nich wiadomość o moim problemie i teraz otrzymałem następującą odpowiedź::
Dzień dobry,
z przykrością informujemy, że ze względu na błąd informatyczny na styku system PP SA i system KAS dotykający części przesyłek nie doszło do przedstawienia towaru organom celnym. Trwają prace mające na celu usunięcie problemu.
Pozdrawiam ... ...
RD w Warszawie
Dział Rozdzielni Przesyłek Listowych w Obrocie Zagranicznym
Poczta Polska S.A.

Następnie odpowiedziałem