Wpis z mikrobloga

@EydenPL: Moje życie nie ma już sensu straciłem wszystko, wole zdechnąć na sznurze niż być nieudacznikiem do końca życia.
Zbledłem, nie zdziwiła mnie treść listu ale autor który go napisał. W rogu kartki widniał podpis ''Jan Wysocki''. Zgadnij jak się nazywam...
Tak zgadza się właśnie teraz krążę po zaświatach... widzę wszystkich którzy wyrządzili mi krzywdę... pożeram ich od środka, jestem jak choroba. A teraz pomyśl może to ciebie odwiedzę następnego...
@EydenPL: wyślij ludzi oni też będą zabici ja mam #!$%@? ja nie mam nic do stracenia jak nie ja to ja mam rodzinke naślę ich na ciebie powiem im, że do mnie się prujesz cię szybko załatwią bo oni też mają #!$%@? czy pójdą siedzieć
@Speluniarz: ja mam #!$%@? w twoje istnienie myślisz że jak sobie poszczekasz w internecie bo nie możesz sobie poradzić w dyskusji. To ktoś będzie tracił na ciebie czas, radzę zmienić zajęcie.
@EydenPL: wiem, że jesteś z dolnegośląska więc jak bedziesz pruł #!$%@? szybciutko cie #!$%@? tam
zapłace ziomkom i cie połamią bo dam im kase dopiero jak wstawią filmik na youtube jak ci łamią kości więc zamknij #!$%@? bo ci #!$%@? spuszcze napalm na chate i ci chata wybuchnie bo bede ruchał twoją matke na twoich oczach

więc sklej #!$%@?

serdecznie cię prosze

bo potem już może być ciężko

To ktoś będzie
@Speluniarz: wiem wsm to nie wiem po co z tobą pisze xd a twoje podejrzenia że jestem z dolnośląskiego niestety nie trafione. A mówić sobie możesz, to już nie te czasy że możesz sobie bić kogo chcesz i udawać prawilniaka
@Speluniarz: wiem wsm to nie wiem po co z tobą pisze xd a twoje podejrzenia że jestem z dolnośląskiego niestety nie trafione. A mówić sobie możesz, to już nie te czasy że możesz sobie bić kogo chcesz i udawać prawilniaka