Wpis z mikrobloga

Chciałbym z całego serca przeprosić tą część społeczności Wykopu, która nie utożsamia się z tagiem #przegryw , by wybaczyli mi, że kolejny tydzień nic nie zrobiłem ze swoim życiem. Niech ta tania imitacja mema (skierowanego do przegrywów), wstawionego kilka postów poniżej posłuży jako moje marne usprawiedliwienie. Chciałbym nadmienić, że gdyby opcja zaczęcia zupełnie nowego życia była faktycznie na wyciągnięcie ręki, to bez wahania bym z niej skorzystał. Ja również mam dosyć takiego życia, dobija mnie samotność, dobija mnie moja nieporadność na wiele błahych dla innych ludzi problemów. Niestety wyglądam, jak wyglądam, nie radzę sobie tak łatwo ze wszystkimi problemami jakbym chciał i ogólnie wstydzę się tego kim się stałem na starość (bo jakby nie patrzeć facet przed czterdziechą to już dziod). Jeszcze raz przepraszam wszystkich dobrych użytkowników Wykop.pl za to jaki jestem. Życzę miłego dnia.
#przegryw ##!$%@? #takaprawda #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Chciałbym z całego serca przeprosić tą część społecznoś...
źródło: comment_16519882714LxxGlYqi0oGEXkT7PCTxi.jpg
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CulturalEnrichmentIsNotNice: a nie wiem, założę się, że nie obcinałeś paznokci dłuższy czas. Może zacznij od tego? Nie wiem nie znam Twojego życia, więc na pewno wymyślisz coś łatwiejszego niż to co wymieniłeś w meme. A wehikuł czasu nic by Ci nie dał, bo trafiłbyś i tak w to samo miejsce nie robiąc niczego chociażby w najłatwiejszym stopniu. TL;DR weź się za rzeczy łatwiejsze, a później myśl o operacji plastycznej, elo.
@William_Lawson: No bez przesady, o takie sprawy jak obcinanie paznokci to dbam, nie dajmy się zwariować. Pracuję (a zatem nie neetuje i nikt mnie nie utrzymuję), a mimo to przez swój wygląd i chorobę, którą leczę jak mogę (choć bywa, że się poddaję i olewam sprawę) czuję nieswojo, dostrzegam, ze ludzie w pracy drwią ze mnie. Często też popełniam błędy, przez które mam kłopoty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CulturalEnrichmentIsNotNice: okej, wybacz. Wziąłem Cię za neeta właśnie, tak jak większość z tego tagu możnaby chyba przypisać.
Skoro ludzie w pracy to idioci to miej ich w #!$%@? na tyle na ile trzeba (aby wykonać swoją robotę). Skupienie się też można wyćwiczyć. Sam mając 30 na karku mam dalej ten problem od dziecięcych lat, ale widzę, że moje sposoby na skupienie się pomagają, więc serio da się. Nie męcz się chłopaku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szczuroskoczek_: łbie patentowany. Jakbyś się nie naśmiewał z najprostszych rzeczy to może sam byś zmienił coś w swoim życiu, ale spoko, można się użalać nad sobą i #!$%@?ć, że całe Twoje złe życie wynika od jakiegoś randoma z internetu (mnie w tym przypadku). Ciebie nie pozdrawiam w przeciwieństwie do OPa