Wpis z mikrobloga

@karske: Jakieś dwa lata temu jak byłem większym suchoklatesem niż jestem teraz zaczynałem od 20 pompek w jednej serii, aby dojść do ok. 50. Teraz jestem na poziomie 55, a zaczynałem od 36. Gdyby nie moja niesystematyczność to pewnie już byłbym wyżej, a tak to jestem leniwy i efekty liche :P Jeśli nie ma efektu, w sensie po zrobieniu jednego programu dalej robisz tyle samo lub niewiele więcej pompek, trzeba po
  • Odpowiedz
@karske: Nie jestem specjalista, wiec nie traktuj mojej wypowiedzi w tych kategoriach, ale z tego co udalo mi sie zauwazyc to jest np taka ksiazka zaprawa wiezienna, ktora jest ogolnie krytykowana na necie przez uzytkownikow-specjalistow, ale na zywym przykladzie mojego dobrego kolegi moge powiedziec, ze sila mu rosnie, a cwiczy z nia regularnie juz kilka miesiecy (kolo 8 albo wiecej). Sednem tej ksiazki jest to, ze trzeba cwiczyc rozne partie ciala
  • Odpowiedz
@h3lloya: Dzięki za uwagi. Ja jeszcze jakiś czas temu nie potrafiłam żadnej pompki zrobić (mimo, że zawsze wydawało mi się, że jestem całkiem silna :) ), ale powoli staram się małymi kroczkami coraz więcej ćwiczyć :)
  • Odpowiedz