Wpis z mikrobloga

@Dominiko_: dlaczego rakotwórczy? Nie umawiasz się w ten sposób z dziewczyną?


@Anesa: No trochę infantylne chyba wrzucanie tego drugi raz i zaznaczanie tego w poście. Trochę takie usilne szukanie atencji (przynajmniej dla typowych wykopków) ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Anesa no i musiałaś zebrać o lajki jego kosztem. Następnym razem ty zrób coś fajnego dla niego i to wstaw a może ludzie cię zaplusują, a raczej na pewno. Pomijając to, że w ogóle musisz to gdzieś udostępniać xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shakerti1: przecież wstawiam jak robię coś miłego, to jest zazwyczaj olewane, a jak mój niebieski zrobi coś miłego to frajer, bo mi nadskakuje. Tutaj ludzi (szczególnie tych, którzy nigdy nie byli w związku) przeraża myśl, że ludzie tak po prostu robią dla siebie mile rzeczy xd
  • Odpowiedz
@Anesa samo to, że tak ci zależy na tych lajkach skreśla ciebie w ogóle z listy osób z którymi mam ochotę dyskutować na jakiekolwiek tematy. Nie odzywaj się do mnie fembocie póki nie wgram ci takiego oprogramowania które na to pozwala na co się nie zapowiada.
  • Odpowiedz
@Anesa nie interesuje mnie co czujecie czytając to wraz ze swoim frajerem. Bardziej mnie interesuje co czuje on że jego bambi to łacha na plusy na portalu ze spermiarzami i przegrywami julka?
  • Odpowiedz