Wpis z mikrobloga

Dzien dobry Mirki!

Jest pytanie do ekspertów w temacie:) Kończy mi się umowa w plusie - Plus Mix, który był przedłużany wielokrotnie, jeszcze od czasów gimbazy.

Jak bardzo można tego użyć jako argumentu, żeby coś ugrać przy przedłużaniu umowy? Lepiej bawić się w przedłużanie Mix/Abonament w Plusie, czy lepiej od razu uderzać do Playa?

#plus #play #gsm

(na razie postaram się zignorować sytuację z wczoraj, kiedy Pan konsultant z Plusa zadzwonił do mnie i zaproponował ofertę Plus Mix z telefonem, która w ostateczności wyszłaby dla mnie 300zł drożej niż jak dla nowego klienta...)
  • 8
Lepiej bawić się w przedłużanie Mix/Abonament w Plusie, czy lepiej od razu uderzać do Playa?


@natjes: (#) Lepiej uderzać gdzie indziej, też teraz mam w Mixie w Plusie i tylko czekam aż to gówno mi się skończy, jestem u nich chyba 10 lat a żadnych profitów z tego tytułu...
@safian: know that feel bro. Troche mnie gość #!$%@?ł z tą "specjalną" ofertą

@basssiok: Ale i tak wygląda to chyba lepiej niż w Plusie, dlatego pytam:)

Czaiłem się na HTC 8X, ale ani play ani plus nie majo;( tylko w dziadowskim orange
@natjes: mix w plusie - synergia nieopłacalności. Weź telefon na raty a numer na kartę bo nic nie ugrasz tym starzem. Ewentualnie dziadowskie orange ma dobre oferty z telefonem i gruponowe zniżki 30% na całe abo.