Wpis z mikrobloga

@ItsGrN nie zdziwilbym się gdyby to był false flag lewaków


@ziemba1: ta, niezły false flag. #!$%@? masy hajsu, zniszczenie pracy i zyskanie z tego... praktycznie nic? Genialny plan. Ładny fikołek panie ziemba.
  • Odpowiedz
@ItsGrN ten kto to zatwierdził na pewno jest winny. To tak jakby na Ukrainie pomalować blok w barwach rosyjskich, albo w Krakowie w barwach Legii Warszawa. Wiadomo co się wydarzy. Tak samo tutaj gdy pomaluje się blok w barwach skrajnej lewicy, flagą LGBT, tzw. sześciokolorowa "tęcza". Tak właśnie wygląda typowa prowokacja.
  • Odpowiedz
@pss8888: Wiesz normalny człowiek nie zwróciłby uwagi na ilość kolorów w tęczy na bloku tylko stwierdził "o kolorowy blok" albo zignorował to całkowicie i poszedł dalej. To nie winna zatwierdzającego tylko bezmógów, którzy zdewastowali czyjąś własność. Czemu winisz poszkodowanego?

Tak właśnie wygląda typowa prowokacja.

Blok krzyczał coś o prawach dla gejów czy coś?
  • Odpowiedz
@Kwazariusz

: u narodowców nic nowego, gwóźdź nadal głęboko w mózgu, szkoda że się żaden nie #!$%@?ł z tego rusztowania @ziemba1: no przykro że twoi koledzy


Podobno tam byl ten Narol co wrzucił Lu pod tramwaj, mówią o nim duch narodowo radykalny
  • Odpowiedz
cóż innego to może być?


@vin42: tak tak, wszystko to prowokacja xd nawet sebixy dosłownie bijace uczestników Parady Równości w Białymstoku to zakamuflowani lewacy. Raport Kampanii Przeciwko Homofobii o atakach na ludzi LGBT to tak naprawdę spis prowokacji xd
W Polsce żyje mnóstwo homofobicznych zwierząt, pogódź sie z tym, zamiast kręcić fikołki.
  • Odpowiedz
albo w Krakowie w barwach Legii Warszawa.


@pss8888: nie widziałem żeby włoscy kibice lokalnych drużyn piłkarskich palili swoją flagę bo jest w kolorze barw legii warszawa. Może dlatego że nie są #!$%@? xD

Tak samo tutaj gdy pomaluje się blok w barwach skrajnej lewicy,


@pss8888: ja myślałem że to naturalne kolory powstałe po rozszczepieniu światła.
  • Odpowiedz
@Tagnk

Wiesz normalny człowiek nie zwróciłby uwagi na ilość kolorów w tęczy na bloku

No popatrz a autor "tęczowego" bazgroła i zleceniodawca zwrócili szczególną uwagę. Niby "tęcza" została wykonana z ściśle określonych kolorów odpowiadających oficjalnej fladze LGBT. Bo wiesz że naturalna tęcza to nieskończona paleta kolorów? A co za tym idzie można ją namalować na milion sposobów?
  • Odpowiedz
Bo wiesz że naturalna tęcza to nieskończona paleta kolorów?


@pss8888: Naprawdę? Nie wiedziałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No popatrz a autor "tęczowego" bazgroła i zleceniodawca zwrócili szczególną uwagę. Niby "tęcza" została wykonana z ściśle określonych kolorów odpowiadających oficjalnej fladze LGBT.


Ale blok jest prywatną własnością i właściciel może tam wymalować wszystko co chce tak długo jak powstały obraz nie jest zakazany przez prawo. Poza tym w tej
  • Odpowiedz