Wpis z mikrobloga

@pss8888: Wiesz normalny człowiek nie zwróciłby uwagi na ilość kolorów w tęczy na bloku tylko stwierdził "o kolorowy blok" albo zignorował to całkowicie i poszedł dalej. To nie winna zatwierdzającego tylko bezmógów, którzy zdewastowali czyjąś własność. Czemu winisz poszkodowanego?

Tak właśnie wygląda typowa prowokacja.

Blok krzyczał coś o prawach dla gejów czy coś?
@Kwazariusz

: u narodowców nic nowego, gwóźdź nadal głęboko w mózgu, szkoda że się żaden nie #!$%@?ł z tego rusztowania @ziemba1: no przykro że twoi koledzy


Podobno tam byl ten Narol co wrzucił Lu pod tramwaj, mówią o nim duch narodowo radykalny
albo w Krakowie w barwach Legii Warszawa.


@pss8888: nie widziałem żeby włoscy kibice lokalnych drużyn piłkarskich palili swoją flagę bo jest w kolorze barw legii warszawa. Może dlatego że nie są #!$%@? xD

Tak samo tutaj gdy pomaluje się blok w barwach skrajnej lewicy,


@pss8888: ja myślałem że to naturalne kolory powstałe po rozszczepieniu światła.
@ItsGrN: Żeby chociaż narodowcy coś ładnego w to miejsce namalowali, ale nie, zapiekła tęcza to zniszczyli, i wygląda teraz jak gówno, w sumie fajnie to symbolizm. Lewicowi aktywiści zrobili piękny mural, a prawaki tylko potrafią niszczyć wszystko co ładne bo bliski ich sercu jest syf, chlew i brzydota ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz Zgrywajactwardziela - @ItsGrN: Żeby chociaż narodowcy coś ładnego w to miejsce namalo...
źródło: comment_1652250266YaWhHPWPsS7G8RFdSBpf8B.jpg
@Tagnk

Wiesz normalny człowiek nie zwróciłby uwagi na ilość kolorów w tęczy na bloku

No popatrz a autor "tęczowego" bazgroła i zleceniodawca zwrócili szczególną uwagę. Niby "tęcza" została wykonana z ściśle określonych kolorów odpowiadających oficjalnej fladze LGBT. Bo wiesz że naturalna tęcza to nieskończona paleta kolorów? A co za tym idzie można ją namalować na milion sposobów?
Bo wiesz że naturalna tęcza to nieskończona paleta kolorów?


@pss8888: Naprawdę? Nie wiedziałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No popatrz a autor "tęczowego" bazgroła i zleceniodawca zwrócili szczególną uwagę. Niby "tęcza" została wykonana z ściśle określonych kolorów odpowiadających oficjalnej fladze LGBT.


Ale blok jest prywatną własnością i właściciel może tam wymalować wszystko co chce tak długo jak powstały obraz nie jest zakazany przez prawo. Poza tym w tej