Wpis z mikrobloga

Witam potrzebuje rower żeby zacząć jeździć, trochę się poruszać nie chce wydawać fortuny i zobaczyć w ogóle czy to dla mnie sport myślałem o tym bo cena mała i fajnie wyglada chce coś na zasadzie gravela czy to jest warte uwagi? Wiem ze osprzęt pewnie średni ale chce zacząć nie jeździć maratony

https://www.bikester.pl/fixie-inc.-floater-race-M904225.html?vgid=G1292980&cgid=b2150

#rower
Pobierz michalek1313 - Witam potrzebuje rower żeby zacząć jeździć, trochę się poruszać nie ch...
źródło: comment_1652253986u3sEw8B7vBQbk97HLuNoAM.jpg
  • 21
@michalek1313: Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się #!$%@?ą więc musisz #!$%@?ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarówym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest #!$%@? się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa
@zGdyniMlodyG: No właśnie pytanie bo trochę tego nie rozumiem. Czy single oznacza ze pedały kręcą się razem z kołem? Czy to tzw ostre koło ? Bo nie łapie tych oznaczeń a jednak chciałbym odpoczac czasami a nie machać non stop
@michalek1313: a jak z komfortem jazdy? Tam jest tylko jedna przerzutka z tyłu. Ale ogólnie jak zaczynasz coś to nie wydawaj na to w #!$%@? kasy, ja sam swój rower kupiłem na bikesterze za 1000 zł i jestem zadowolony :)
@michalek1313: single speed ma wolnobieg i jeden bieg. Ostre koło ma zębatkę na sztywno i w nim pedały kręcą się, gdy koło się kręci.
Ten rower który zalinkowałeś ma piątkę flip flop, więc ma możliwość zamontowania wolnobiegu i zrobienia ostrego koła.
nie chce wydawać fortuny i zobaczyć w ogóle czy to dla mnie sport


@michalek1313: ja bym poszedł nie do sklepu ale do serwisu rowerowego i pogadał z kimś kto widać że się zna, bo się tym pasjonuje. Lepszej porady nie znajdziesz . Drugie : - może warto na pierwszy rower kupić używany w dobrym stanie ?
@michalek1313: w tej cenie bym brał tribana rc100, trochę na nim przejeździłem i był git :-) co prawda nie jest to rower idealny, bo kosztuje tyle, ile w innych rowerach koło (i to bez szprych), ale na początek jest mega git.