Wpis z mikrobloga

@anhelinabibino: @Jestem_robotem123: Mówię tylko o tym, że puste marnowanie energii jest bezsensowne, krypto nie wnoszą żadnego produktu, oprócz narzędzia do spekulacji. W dzisiejszych czasach zaostrzania norm emisji spalin przez auta, nacisku na zieloną energię i widma katastrofy klimatycznej nie ma nic bardziej debilnego jak kopanie krypto.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: A co idzie za kopaniem krypto? Masz z tego cokolwiek? Czy ta moc obliczeniowa czemuś służy czy bezsensownie zużywa energię? Iksde iksde odpowiedz merytorycznie jaką wartość przynosi kopanie kryptowalut?
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Dlaczego rządowi? Skoro nie podoba Ci się polityka finansowa danego państwa to możesz przecież emigrować? Ja uczciwie całe życie odprowadzam podatki, tak jak większość ludzi, dlaczego oszuści i złodzieje mają mieć łatwiej okradać uczciwie pracujących? Dlatego w tym kraju jest jak jest, każdy patrzy na swoje, jak wyruchać, jak nie zapłacić, jak uniknąć i tak w kółko, jeżeli dla Ciebie ułatwienie unikania podatków to plus to dalsza dyskusja jest zbędna.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: To nie oddawaj i nie korzystaj z niczego co państwowe i będzie sprawiedliwie. Chodnik, ulica, służba zdrowia(wiem w opłakanym stanie, ale jest darmowa) szkolnictwo, policja, wojsko i można wymieniać i wymieniać. Za coś te podatki płacisz, jak chcesz ich unikać to jesteś zwykłym oszustem.
  • Odpowiedz
wyślij przelew do stanów w niedzielę o 20 żeby był za 5 minut na koncie i żeby to kosztowało poniżej złotówki, wyzywanie mnie od oszusta i złodzieja po prostu przemilczę
  • Odpowiedz
@Trusky92: place je bo muszę, a za państwowa pocztę autostrady komunikacje i parkingi i tak płace, ale trochę odbieglismy od tematu. Jak nie rozumiesz czemu zdecentralizowany system palności zrewolucjonizuje świat to po prostu zostaniesz z tyłu tak jakbyś nie miał internetu bo na co to komu pomyślał chłop 60 letni 30 lat temu
  • Odpowiedz