Wpis z mikrobloga

@Rabusek: pobaw się z nim w dzień, miałem już 3 koty i po jakimś czasie łapały mój tryb dnia i wieczorem grzeczne kładły się spać jak gasiłem światła
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nic się nie sprawdza. Młody kot w nocy musi poszaleć

@Rabusek przejdzie z wiekiem. Starsza kotka śpi przez większość doby - w tym w nocy, natomiast młodsza w nocy szaleje. Jeśli jest wybawiona wieczorem i nie pozwalasz jej spać tak od 20, to te okresy szaleństwa mogą być stosunkowo krótkie.
  • Odpowiedz
Młody kot w nocy musi poszaleć


@KotBojowy: oczywiście, ale tylko pod warunkiem że ma zbyt mało bodźców dostarczonych w dzień, cykl sen/aktywność można zmienić u kota, ale jeżeli nie zrobi tego za młodu to będzie szaleć i jako dorosły kot, jeżeli zamierzasz znowu zaprzeczyć to poproszę o inne źródło niż "mordo, zaufaj mi" a które przeczy ogólnodostępnej wiedzy:
https://www.petmd.com/cat/general-health/how-get-your-cat-sleep-night

kota w mieszkaniu to czysta głupota.


@umtali: czym różni się trzymanie
  • Odpowiedz
  • 1
@Pierorzek: Bawimy sie z nim serio w ciągu śnią, dodatkowo ma jeszcze psa i krolika cały dzień do dyspozycji xD @Deska_o0: @RuchalabymWiedzmina: @KotBojowy: spróbuje go trzymać od 20 bez spanka

@umtali: no mam owczarka australijskiego, jednego z cięższych pod tym względem i nie ma z nim problemu. Na pewno #!$%@? nie ma szajby w nocy xD

@slideroh: Piłeczek mamy z 8, tez takie małe szmaciane (woli
  • Odpowiedz