Wpis z mikrobloga

Jak przelać kasę na #revolut bez zbędnych opłat? Tylko podając dane karty? Nie mam żadnej w #ing i musiałbym wyrabiać.

W Revolut jest opcja wpłać - przelew - ING i otwiera się przeglądarka by się zalogować. Loguję się i mi wywala błąd, że w imieniu Bartłomiej są niedozwolone znaki xd
Takie dane podaje Revolut do przelewu, który musiałbym zaakceptować, jeśli się pomyślnie zaloguję. I co teraz?

Niezły babol, że polski bank ma problem z literą "ł"
  • 4
@SupreminTHC: ale wszystkie dane do przelewu podaje aplikacja revoluta, która automatycznie przenosi do przeglądarki i chce by się zalogować w banku i autoryzować przelew

Myślałem, że w taki sposób pójdzie to jakiś taniej, bo wiem że wypełniając samemu dane do przelewu na zagraniczne konto opłaty tam jest chyba 50zł i może ktoś poradzi w jaki sposób u niego to działało, by zrobić ten przelew taniej
Jeśli chodzi o przelew do Revolut, to to czy opłata za przelew będzie pobrana, zależy od waluty w jakiej przelew wykonujesz i od kraju w jakim Revolut ma konto. Np. jeśli zlecisz przelew w złotych na konto zagraniczne, to my pobierzemy opłatę 40 zł. Jeśli zlecisz przelew w euro do jednego z krajów SEPA, to z konta osobistego ten przelew będzie darmowy. Revoluta możesz też zasiliść kartą i te transakcje są zazwyczaj