Wpis z mikrobloga

za hermetyczny


@Dodwizo: GW miało plan żeby wejść do mainstreamu gdzieś w okolicach indomitus/ aoe3 ale nie pykło bo fanbase się zbytnio nie powiększył, okazało się że joytoye nadal kupują ci sami ludzie co resztę plastiku, niewypał z W+, itd. AOS dominion można teraz kupić za 400pln, a mój zaprzyjaźniony sklep ma nadal pięćdziesiąt pudeł bo nikt tego nie chce.

Nie upadną bo jednak produkt mają dobry, ale w tematach ogólnomodelarskich
@pamperap: Małe szanse, duże ryzyko finansowe i za wąski target. Kategoria wiekowa 16/18+ by ograniczyła widownię, trzeba mocno zarysować lore, poza tym zaraz odpalił by się chór znafcuf-krytykuf wytykających brutalność przedstawionego świata. Solidna bezkompromisowa animacja wystarczy.
@pamperap tak, tylko Tolkien to klasyk literatury brytyjskiej, nijak się to ma do GW. Trylogia LotRa ma ponad 11 h filmu, do którego zdjęcia były kręcone za jednym razem, był to gigantyczny i drogi projekt. Nikt nie podejmie takiego ryzyka dla mało znanej marki, w sytuacji gdy w praktyce musiałyby to być filmy z dużym ograniczeniem wiekowym. Na dodatek Władca pierścieni to trzy duże książki. HH ma ponad 30 książek (cześć jest
@dasfinaleresultat: dostają po dupie za swoje zachowanie I podejście. Zamiast wspierać fanbase i w ten sposób trafiać do coraz większej rzeszy ludzi, to zaczęli pozwami ścigać fanbase creatorow. A powiedz o tym choćby słowo na ich discord ie, czy innym reddicie to bana łapiesz z miejsca.
Ja w sumie podpiąłem się obecnie do Gamzy, bo to jedno z niewielu miejsc, gdzie są faktycznie wolne dyskusje, ludzie dzieła się tym co stworzyli