Wpis z mikrobloga

#rekodzielo #kwiaty #rosliny #rozkminkrzaka

Mirki Mirabelki - czy ktoś tutaj zajmuje się suszonymi kwiatami i roślinami?

Szukam dużej ilości suszek: Jak najmniejszych roślin, kwiatów, grzybów, mchu - wszystko to co wizualnie jest ładne i kolorowe :) Będą wykorzystywane do biżuterii. Więc powiedzmy rozmiarowo max 2cm choć preferuję mniejsze.

Oczywiście zapłacę chętnie, szczególnie jeśli ktoś ma większą ilość suszek, możemy się też umówić na jakąś wymianę :)

Jak na złość kiedyś pisała do mnie jakaś Mirabelka w tej sprawie, mi oczywiście uciekła wiadomość i nie mogę jej znaleźć, a teraz zaczyna mi się dupa palić i potrzebuję suszki jak najszybciej.

Jeśli ktoś coś wie, będę bardzo wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz bkwas - #rekodzielo #kwiaty #rosliny #rozkminkrzaka 

Mirki Mirabelki - czy ktoś tu...
źródło: comment_1652442378qEjyjm03RNDpCafNiMVsUX.jpg
  • 12
@Niewiemja wszystko!

Serio, wszystko co wizualnie ładne i będzie relatywnie płaskie najchętniej bym od razu chciał suszyć i zatapiać, ale potrzebuje duuuze ilości w miarę ładnych wizualnie suchych rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: Wejdź sobie w mój profil i sprawdź link do insta, jest tam trochę suszkow ale niewiele bo takich rzeczy mało wrzucamy póki co. Teraz jestem poza domem tak że jak wrócę to się odezwę, ale to w sumie tym lepiej, może znajdę coś do suszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niewiemja jak na złość nie mam kompa, a w aplikacji nie pokazuje mi opisów profilów na wykopie wiec nie mam Twojego insta (wykop zawsze w formie xD) - odezwij się na PW to już zgadamy się co do formy kontaktu :D