Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
A ja tam w sumie jestem usatysfakcjonowany z tegorocznej #eurowizja.

- Ukraina wygrała, ale ogólnie podoba mi się ich tegoroczna propozycja, więc gituwa.
- Pozycja Polski tzw. not great not terrible, przy ostatnich porażkach uważam, że te 12 miejsce też jest gituwa.
- Wielka Brytania przełamała klątwę 0 punktów, ale ogólne całkiem ciekawą propozycję wybrali i od premiery czułem, że przynajmniej na szarym końcu nie będą. Czyli dalej gituwa.
- Mołdawia trochę #!$%@? potraktowana przez głosy jury, ale widzowie dali radę, więc jest gituwa. Mimo, że Sasha Bognibov zawsze w moim sercu, może jeszcze będzie miał okazję się zaprezentować z życiową piosenką na konkursie. xD
- Czechy no cóż, osobiście bardzo przyjemny kawałek, ale bardziej do Eski jak widać. Mimo wszystko gituwa, bo przynajmniej coś nowego odkryłem.
- Niemcy prawie bez punktów, więc tradycja zachowana - gituwa.
- Francja jak wyżej, ale w tym roku nawet ta propozycja całkiem dobrze mi weszła, więc trochę mniejsza gituwa.
- No i wychodzą dodatkowe inby związane z głosowaniem, więc total gituwa. xD

Poziomu piosenek daruję komentować, bo jednak zeszłoroczna edycja była bardziej obfita w ciekawe i chwytliwe utwory, ale tragedii też jakiejś nie było.
  • 1