Wpis z mikrobloga

Żaden znany mi, przyzwoity człowiek nie ogląda takiej patologii sam z siebie. W ogóle powinni zakazać i banować takie ,,rozrywki"


@Glimpse0fTheFuture: mysle ze powinni zakazywac i banowac dostep do wykopu dla takich ludzi jak ty, bo tracisz czas na pisanie glupot zamiast robic cos madrego i pozytecznego
@pablosik: To zależy. Są bardzo bogaci ludzie którzy ten ,,cenny czas" wykorzystują ćpając narkotyki i otaczając się skąpo odzianymi prostyyyyt panienkami. Patrz gwiazdy filmowe.


@Glimpse0fTheFuture: Aktor != celebryta. Keanu Reeves czy Gary Oldman radzą sobie bez skandali.
@Malkof: tak, naucz się lepiej kłamać.

#!$%@? Dostojewski jako wyznacznik oczytania, jakbyś umiał kłamać to byś kogoś współczesnego wymienił a nie najbardziej generyczny wyznacznik w Polsce. Nawet wyszukiwarki nie umiesz używać żeby bajkę dobrą sklecić xD
@Malkof: może gdyby to aż tak generycznie nie zabrzmiało to bym z miejsca uwierzył.

To skoro jesteś oczytany to spokojnie dasz radę otwarcie uargumentować dlaczego tak bardzo podoba ci się oglądanie reguarnie codzinne życie człowieka ograniczonego umysłowo zmagającego się z różnego rodzaju patologiami. Jesteś na Wykopie, nie ma się czego wstydzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okno2137: nope, patostreamy zablokowałem jak ten magical się pojawił na wykopie kilka lat temu, z mma oglądałem ksw kilka razy, chyba dla samego Pudziana (za gowniaka oglądałem strongmenow co weekend) ¯\_(ツ)_/¯