Wpis z mikrobloga

Wyłożyłem blackpilla swojej różowej, stwierdziła ze jestem #!$%@? i że utnie nam kabel od internetu ( _)

A chciałem ją tylko uświadomić o jej podświadomej hipergamii i dlaczego jej koleżanki 30+ wmawiają jej ze 20-30 to się trzeba „wyszaleć”

Its over for chłop co chciał zostać profesorem blackpilla

#blackpill #logikarozowychpaskow #dickpill #redpill #bluepill
  • 15
@Joncrow: To prawda może nie jak w przedszkolu ale trzeba dużo alegorii stosować, tak jak pan Jezus powiedział, jak chcesz przemówić do mózgu kobiety a i tak nie masz 100 procentowej pewności ze ona to zrozumie bo może Ci odpowiadać na zasadzie „Tak rozumiem” a w głowie „Ja swoje wiem” akurat ja tłumaczyłem koleżance ostatnio jak działa Tinder i porównałem to do zakupu auta przy małym budżecie lub nieograniczonym budżecie lub
ja tłumaczyłem koleżance ostatnio jak działa Tinder i porównałem to do zakupu auta przy małym budżecie lub nieograniczonym budżecie lub kiedy idziesz do sprzedawcy po grata i mówisz mu ze musisz kupić akurat jego grata bo inaczej umrzesz bez samochodu bo już innego nie znajdziesz


@Pietrekkkogucik: zrozumiała czy skoro ona ma milion ofert na tinderze to uznała, że Ty również?
@ytho: @Pietrekkkogucik:
Ale tak po prawdzie - po co to robicie? To nie ma żadnego sensu, o tym nie rozmawia się z kobietami, bo to nie chodzi o to, czy zgodzi się z Tobą, czy nie.

Ona po prostu nie jest w stanie tego pojąć, bo nie jest w stanie nijak się do tego odnieść. Kobieta nie rozumie, że seks nie leży na ulicy i wystarczy się po niego, ekhm...schylić
@betteroff: uważasz ze hipergamia i tragiczna sytuacja mężczyzn sub-8/10 (czyli jakby to niektórzy ujęli „wytworów subhumańskich”) na rynku matrymonialnym to „wysryw przegrywa”?

Ja kiedyś byłem lamusem chudym, z pryszczami i z garbem i miałem zainteresowanie ze strony kobiet (2012-2015 około), teraz jestem dokokszony, z idealną fryzurą i broda, 185 cm, w ciuchach za kilka tys łącznie na sobie (nie kupuje gowna od jakiegoś czasu) i zainteresowanie wśród samic warszawskich jest co
@DonTommasino: Szczerze to rozmawialiśmy na temat mojej pracy bo chciała pracować w tej samej firmie co ja a jak już jej powiedziałem jakie są wymogi warunki itd. To rozmawialiśmy na „życiowe” tematy i zaczęło się od jakiejś gadki ze wszystko idzie osiągnąć dzięki ciężkiej pracy blablabla normik w wyparciu faktu ze rodzi się posiadając predyspozycje do pewnych rzeczy a innych nie i to co mu się udało to w #!$%@? ciężka