Wpis z mikrobloga

Patologii tindera ciąg dalszy.

Sparowało mnie z jakąś nawet ładną laską. Oczywiście miałem podejrzenia co do tej pary. I miałem nosa. Po chwili laska napisała, że szuka przyjaciela, kogoś kto ją wesprze i z nią porozmawia. Zacząłem trochę bardziej dociekać i wyszło, że laska ma problem, bo ogarnęła sobie ONS z chadem i skończyło się ciążą, a facet zniknął, on nawet nie wie, że będzie mieć dziecko, bo ona nie ma do niego nawet numeru telefonu.

Ten tinder to serio patologia. Ciekawe ile jest takich przypadków w skali kraju. Że ludzie nie pomyślą tylko lecą z obcą osobą bez gumy. Później HIV i inne problemy. W końcu i tak jakiś beciak przygarnie taką patuskę.

#blackpill #tinder
  • 10
@NadmiarNiedoboru: kapitan państwo? Masz na myśli te pińcet plus co to starczy na tydzień na pieluchy? Poza skrajnymi przypadkami, gdzie faktycznie ktoś wie jak drążyć temat lub ma znajomosci, w Polsce z samego socjalu leżąc na kanapkę żyć się nie da, a już bardziej wychować dzieciaka. Jak dupa wpadnie, a chłopa nie ma to prędzej ją czeka wegetacja, niż dostatnie życie. Kapitan państwo rzuci co najwyżej ochłapy, a laska bez pomocy
@D4Ru73K: Darmowa opieka zdrowotna dla dzieci, darmowa edukacja ze studiami włącznie, płatne urlopy macierzyńskie, urlopy opiekuńcze itd. Do tego rożnego rodzaju zasiłki inne niż 500+, w tym fundusz alimentacyjny. Sam program 500+ nie stanowi nawet 25% wsparcia dla osób z dziećmi. Nie mówię, ze bezpłatna edukacja jest zła, podobnie jak nie twierdze, ze dzieci maja chodzić głodne - po prostu sa to formy wsparcia osób z dziećmi tj. sposób w jaki
@Blackmore: mózg puchnie od tych bzdur

Darmowa opieka zdrowotna dla dzieci,


byłeś kiedyś u lekarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) równie dobrze można napisać że wszyscy mamy darmową opiekę zdrowotną.

darmowa edukacja ze studiami włącznie


próbowałeś znaleźć miejsce w przedszkolu? wiesz ile się płaci za prywatne?

płatne urlopy macierzyńskie, urlopy opiekuńcze itd.


urlop opiekuńczy to są dwa dni w roku kalendarzowym. Urlop wychowawczy jest bezpłatny

Do tego rożnego
@steppenwolf90: No ktoś mi tu nawet kiedyś pisał że seks na żywca to wcale nie taki rzadki przypadek. Wątpię żeby tu było miejsce na racjonalne myślenie i zabezpieczenia. Tylko prymitywne instynkty i przyjemność.
@hitherto:

byłeś kiedyś u lekarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) równie dobrze można napisać że wszyscy mamy darmową opiekę zdrowotną.


Płacę składkę zdrowotną, więc nie mam opieki zdrowotnej za darmo.

Dzieci są ubezpieczane za darmo, bo obejmuje je z automatu ubezpieczenie rodziców. Obojętnie czy masz 0 dzieci czy 10 - składka zdrowotna ma taką samą wysokość. To oznacza, że dzieci mają darmowe ubezpieczenie tj. finansowane ze składek osób,