Wpis z mikrobloga

@pawlos10rs: Usunąłem to, co już napisał @Poemat, a że źle się wysłało, to zamiast edytować i powielać stwierdziłem, że usunę. Zapomniałem, że to wykop i o tym każdego poinformuje (°°

Co do roweru to już na pewno upatrzyłeś jakiś ciekawszy, a tego już możesz mi oddać (ʘʘ) Ja się na swój doczekać nie mogę (
@s87: reveal four, kolor na stronie opisany jako shiny-aurora, pod słońce robi się fioletowy (troche jak backroad), a ze słońcem niebieski jak na foto wyżej, no i fajnie się mieni brokat(?) w słońcu. Ogólnie taka trochę gówniana mucha xD
Kupiony w marcu 2021, przyjechał do mnie 7 lipca 2021 więc jakieś 3,5 miesiąca czekania. Wrażenia? Po 6,3k km jestem mega zadowolony :D Co prawda nie mogę porównać do niczego innego bo
Poprosze link do stravy. Za mało zdjec skoncentrowanych na rowerze


@s87: link masz w każdym wpisie po kliknięciu kilometrów, nie wrzucam za dużo zdjęć roweru bo to moja zabawka( ͡° ͜ʖ ͡°)

za ile kupiłeś go? Euro i po przeliczeniu wtedy.


@s87: po co Ci to? i tak już w takiej cenie nie kupisz... W kwietniu 2021 rosebikes podniosło ceny o 30%. Jeszcze teraz zerknąłem ile
@pawlos10rs: Pytam, bo jestem ciekaw właśnie jaka mieli wtedy cenę. Wiadomo, że nie kupie teraz w tej cenie. Bo wszystkie ceny rowerów rosną. Ale rose bike nie śledziłem niestety za bardzo.
@s87: dycha pln z jakimiś groszami wyszła
Też nie śledziłem bo miałem brać canyona endurace 8 ale nie było dostępnych i jeszcze nie potrafili powiedzieć kiedy będą dostępne ()