Wpis z mikrobloga

Mirasy, zastanawiam sie nad Samsungiem Book Pro 13.3".
Potrzebuje czegos malego lekkiego z dobrym czasem pracy na baterii. No i zeby nie zabilo portfela :D

-OLED
-8GB Ram
-256GB SSD (M2 - wymienny)
-1130G7 (4c/8t)
-bateria jakies 10h na przegladaniu neta
-waga ponizej 1kg
-minusem jest brak dotykowego ekranu ktory fajnie by bylo miec
-cena za idealna uzywke w pudelku etc. jakies 2250zl

Jacy sa jego konkurenci oprocz MS surface'a?

#laptopy #laptop #surface #pustulkowelaptopy
Pobierz TurboBlejzer - Mirasy, zastanawiam sie nad Samsungiem Book Pro 13.3". 
Potrzebuje cz...
źródło: comment_1652764459rPORCJm9YLwDQnv6NE3EXI.jpg
  • 61
@TurboBlejzer: nie wygłupiaj się i kup Maca Air z M1. Fakt, to więcej kasy, ale starczy Ci na 10 lat. Wszystkie niskonapięciowe Intele biorą po same kule z odsysem. Szczera moja opinia jest taka, że rynek ultrabooków pod Windą jest totalnie zdegenerowany na niskiej i średniej półce cenowej. Takie komputery, nawet nowe, są tak nieziemsko wolne, że aż wstyd cos takiego wciskać ludziom, dopiero w okolicach 6-7 tysięcy zaczynają się jakieś
@TurboBlejzer: rtv euro agd. Promka pół roku temu, ale wtedy wpadała co miesiąc identyczna. Nie wiem jak teraz, bo nikt z rodziny nie szuka, więc i ja cen nie śledzę. Bardziej mi chodziło o to, że ceny #!$%@?ło najwyraźniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TurboBlejzer: nie gadaj głupot tylko bierz m1 air. Taki macbook starczy Ci na co najmniej 5 lat. Nie wiem co chcesz robić żeby aż tak zapełniać dysk, ale jak nie potrzebujesz sprzętu do grania tylko do dosłownie wszystkiego innego to nie warto nawet patrzeć na konkurencję
@TurboBlejzer: jak przedmówcy - jeśli to nie tablet (ewentualnie konwertowalny notebook, a-la Lenovo Yoga albo Flip od Asusa, dotyk będzie bardziej przeszkadzał, niż się przydawał. Błyszczący ekran to nie to, co potrzebujesz do pracy czy komfortowego oglądania filmów, palce, smugi, każda ryska widoczna - przerabiałem to u siebie i wnerwiało strasznie. Obadaj, czy do tego Samsunga da się upchnąć jeszcze z 8GB ram. No i po zakupie używki przygotuj gotówkę na
to jest laptop, a nie dzieło sztuki. Jest lekki, ma matowy ekran, jest lepszy od tego co szuka OP. No ale nie można się nim chwalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ogau: Laptop w którym się zawias złamie po 2 latach. W lapku znacząca część sprzętu to też jest obudowa. Jak lapek jest tani i ma dobre podzespoły to znaczy, że producent przyoszczędził gdzie indziej.

Pokaż model tego