Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Mój kołchoz to stan umysłu. Przed chwilą byłem świadkiem jak pani na oko lat gdzieś 50 musiała się tłumaczyć 20-letniemu Oskarkowi pędzlakowi, bo przedłużyła sobie wczoraj przerwę o kilka minut.
Ja #!$%@? co za żenada xD
A Oskarek taki poważny "kierownik"

#pracbaza ##!$%@? #cringe
  • 141
  • Odpowiedz
pani chce dociągnąc do emerytury, a oskarek wie że w każdej chwilu może ją #!$%@?ć na zbity pysk i nikt jej już więcej nie zatrudni. Także niestety, trochę władzy i hołota urządza sobie igrzyska #!$%@? kosztem biedniejszych.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

Czyli teraz przez 10lat do emerytury może walić w #!$%@?? Pare minut tu pare minut tam i mamy dzień przechodzony i zapłacony. I wielki ból dupy bo kierownik jest młody a nie starym
  • Odpowiedz
@okno2137 ale to ty prezentujesz mentalne średniowiecze.
Przełożony to przełożony i wiek podwaładnego oraz przełożonego nie ma żadnego znaczenia.

Wiele lat temu, gdy prosto po studiach (doświadczenie w branży miałem, bo od 3 roku studiów pracowałem) obejmowałem moje pierwsze kierownicze stanowisko to Janusze się bulwersowali (za moimi plecami) że młodszy od nich jestem, a polecenia im wydaję.
  • Odpowiedz
@jndr00: dokładnie trzeba jeszcze mierzyć ile kto wody w kiblu spuszcza i ile papieru do dupy zużył!!!!11oneone Z tego przecież wyszłoby uposażenie dla całej załogi na 15 minut pracy!!! Co za oszczędność!!! srać ze stoperem w ręce! Jedzenie w przerwie na limitowaną ilość ruchów szczęką! Rozmowa ze współpracownikami tylko na limitowaną ilość dźwięków na godzinę!
  • Odpowiedz
@TaSQ: A był w tej bajce smok? Też w kołchozie robisz i Ci się marzy kierownikowi przywalić, że takie bajki produkujesz? Nikt tu nikomu nie przywali, ktoś sobie przedłużył przerwę i zwrócono mu uwagę. Dzień jak co dzień. Czy kierownik ma 20 lat czy 40 nie ma znaczenia. Jak reszta zobaczy, że można sobie wydłużać przerwę bez konsekwencji to zaraz wszyscy się będą spóźniać.
  • Odpowiedz
Czyli teraz przez 10lat do emerytury może walić w #!$%@??


@muak47: walić w #!$%@? bo raz według wpisu wyszła sobie kilka minut pozniej z przerwy?

Niech lepiej ów kierownik nie liczy ile osób mruga i ile czasu to zajmuje, bo zaraz przeliczy że w ciągu kilku lat wyjdzie godzina-dwie i #!$%@? im z premii za to, że nie patrzą na to co robią.
  • Odpowiedz