Wpis z mikrobloga

@meetom: ja się w tym roku poszedłem badać czy mi astma nie wróciła bo tak mam #!$%@? od końca kwietnia xD co roku miałem jakieś kichanie, swędzące oczy, ale ten rok jest okropny z dusznościami włącznie.

Chociaż ostatni tydzień jest jakby lepszy nieco
niby mi wyszla jakas alergia na cos


@little_muffin: Brzmi jak coś co by wypadało "dobadać" ;)
Choć wiem, że w przypadku badań wziewnych bywają często wyniki fałszywie pozytywne (mi np. wyszło na mandarynki, którymi się w sezonie objadam jak #!$%@? i nic mi się nie dzieje).
tak, jak masz katar to popatrz też na kolor, biały/przeźroczysty = alergia, żółty/zielony = infekcja


@Catmmando: No tak jak pisałem - wg koloru się oczywiście zgadza, ale to powinienem już mieć objawy z 2-3 tygodnie temu. Mam świadomość tego, że w różnych częściach Polski jest różnie dlatego pytam Was o objawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest dramat bo brzozy pyka w tym roku jak #!$%@? a w sobotę chyba jeszcze jakieś gowno doszło. Jest ciężko, chociaż od wczoraj nieco lepiej


@Aerwin: deszcz by się przydał i alergikom i roślinkom ʕʔ
@meetom: Ja mieszkam na Podgórzu od dwóch lat, i tak gdzieś od tygodnia alergia dopadła dosyć mocno, ale wiadomo, tutaj więcej zieleni.
Natomiast, wcześniej mieszkalem niedaleko rynku, przy ulicy, to nie miałem w ogóle, bo więcej syfu smogowegp pewno było w powietrzu.