Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: Dam ci protip : Kurtkę kupuj meshowa (ja latam w mesh pro)Zawsze możesz założyć termę, cienka bluzę.
Nie kupuj wymyślnych skór bo fajnie wyglądają. Kurtki całoroczne z 3 podpinkami tez się nie sprawdzają.
z Kasków LS2 to taka marka dla początkujących. Naxa to samo. Obie warte tyle ile kosztują. Mój plecaczek w takim lata ja sam w takich zaczynałem
Fajne są kaski MT bo są wykonane dużo lepiej jak kosztują
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: kask LS2 lub HJC, do tego ciuchy Adrenaline. Kup dobre spodnie z wkładkami na kolana i odpuść sobie te ochraniacze. Nie zapomnij też o butach. Budżet masz dość ciasny - kask około 600-800 zł, kurtka 350, spodnie 350-450 zł, rękawice 150-250 zł, buty 400-600 zł.
  • Odpowiedz
Kup dobre spodnie z wkładkami na kolana i odpuść sobie te ochraniacze. Nie zapomnij też o butach. Budżet masz dość ciasny


@erdetmxt: Ja mam zamiar jeździć do pracy, na zakupy, żeby się ze znajomymi spotkać i nie chcę w butach motocyklowych i spodniach chodzić wszędzie, dlatego tego nie szukam.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: według mnie bardzo zgubne założenie. Nawet w ruchu miejskim możesz mieć dzwona, a w zwykłych portkach i mokasynach nie chroni Cię zupełnie nic. Twój wybór oczywiście, ale na bezpieczeństwie się nie oszczędza.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: ja polecam buty TCX Street Air - skórzane, wyglądają "normalnie", po rozsznurowaniu można w nich wygodnie chodzić po mieście/w biurze. Na xlmoto można je wyhaczyć w rpomkach za 300-350pln. Mają wszystkie niezbędne usztywnienia (raz dostały siekierą i nic poza rysą na skórze), mają przyczepną podeszwę. W zwykłym trampku możesz szybko pożegnać się ze stopą w razie W... Spodnie tak samo - jest masa spodni typu jeans/chinos z wkładanymi ochraniaczami -
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Blackpill ja kupiłem kask scorpion exo 490 za 440zl, kurtka seca airflow 337zl, buty dainese raptors air coś ok 330zl, spodnie jeansowe adrenaline za 140 zł i rekawice seca krótkie za ok 100zl, wszystko z innej marki ale z promek wszystko
  • Odpowiedz