Wpis z mikrobloga

Jako koleś z przeciętną mordą (tzw. normik) zacznę chyba codziennie dziękować Bogu za to, że urodziłem się przed generacją Z. Spędzenie młodości (szkoła średnia i licencjat) bez upowszechnionego Instagrama i #tinder to co coś co nieironicznie uratowało mi życie, dało mi szanse na posiadanie normalnych wspomnień i kontaktów z #rozowepaski na równych zasadach.

Mam kolegę ze studiów który został nauczcielem, często z nim o tym gadam. Mówi, że jest przerażony wykluczeniem z "młodości" większości młodych facetów. Kiedyś piwniczak to był jeden na szkołę, teraz z #przegryw można powiązać większość młodej populacji mężczyzn. Miłość i dobre wspomnienia są dostępne tylko dla oskariatu bo już 12 latki są uczone przez środki masowego przekazu o tym na jakich mężczyzn zasługują. Nie ma już klasowych miłości i romansów, takich głupot w które praktycznie każdy był wplątany. Jest jeden Chad na klasę z którym chodzi najbardziej płodna #julka, reszta dziewczyn randkuje z jakimiś starszymi Chadami z internetu.

Współczuję wszystkim rocznikom over 2000 i szczerze to nie dziwię się, że wpadają w najbardziej mroczne odmęty incelizmu. Stworzona przez media i feminizm hipergamia oraz chore standardy zabrały im młodość na zawsze.
#blackpill #redpill
  • 32
@gordonq: Istaniał, istaniał i już na pierwszym roku studiów ziomeczki z niego korzystali, wcześniej istniały też inne portale randkowe, a jeszcze wcześniej kto nie miał telefonu komórkowego w gimnazjum towarzysko nie istniał, ale w sumie nie o to chodzi. Zgaduję że po prostu nie zwracałeś uwagi aż tak na otoczenie a raczej patrzyłeś na świat bardziej przez pryzmat samego siebie i na tej podstawie twierdzisz że "praktycznie każdy był wplątany w
30% mężczyzn w wieku 18-30 nigdy nie uprawiało seksu


@NadmiarNiedoboru: Jeśli masz na myśli poniższy obrazek, to wzrost jest generowany właśnie przez pokolenia lat dziewięćdziesiątych, nie 2000+.

Choć trudno też ocenić wiarygodność tych danych i ich ewentualne przełożenie na sytuację w Polsce.

tinder powstal w 2012 roku, czyli rocznik 93 mial 19lat, a w polsce w 2012 nikt o tinderze nie slyszal wiec chyba mowisz o jakis turbo ruchaczach bo ja
FlutterMShydale - > 30% mężczyzn w wieku 18-30 nigdy nie uprawiało seksu

@NadmiarN...

źródło: comment_16527829792a2SLJDwCFkwCtWnP3CMTb.jpg

Pobierz