Wpis z mikrobloga

@tei-nei: jeśli chodzi o odczuwanie bólu to ponoć ciężkie prochy czynią cuda, a ona przecież wciągała na sali sądowej... Ale w tym przypadku wszyscy wiedzą, że to stawiająca klocki na łóżkach konfabulatorka.

@Iliilllillilillili: nie broń jej, tu obie strony są chore i swoje za uszami mają, ale Depp to grypa, a Heard to rak z przerzutami.
jeśli chodzi o odczuwanie bólu to ponoć ciężkie prochy czynią cuda, a ona przecież wciągała na sali sądowej.


@Jcdx: i weź tu czytaj wykopka, myślisz, ze coś w głowie i racjonalnie a za chwile to xDDDDDDDDDDDDDD Szkoda.
@iAmTS: wybacz kolego, ale ta trzeciorzędna aktorka, to pierwszorzędna manipulatorka. I wygląda na to, że też dałeś się jej przerobić. Kłamstwa w sądzie, plątanie się w zeznaniach, tony bzdur.

Ona sama robi teraz najwięcej szkód kobietom walczącym z realnie maltretującymi je partnerami i kobietom w ogóle. I tak, w związkach przemocowych to kobieta może być tą złą stroną, obie strony też mogą być patologiczne. No ale wiesz lepiej przecież, prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=8VJhJyLFsp0
@iAmTS: przeczytałeś? Czy "bo komenty na yt to lololol" - akurat tam całkiem sensownie pisze ktoś twierdzący, że ma dzieciaka z uzależnieniem, co w wielu krajach jest całkiem realne.

I chyba niewiele wiesz o autyzmie, że tak szafujesz tym jako wyzwiskiem w necie na losowego usera. Słabo. Wybacz, ale cytując ciebie - "myślisz, że coś w głowie (...) a za chwilę xD".
@Jcdx: ok, nie umiesz czytać. Nazwałem ten pomysł autystycznym, bo jest oderwany od rzeczywistości, od tego jak wyglądają sytuacje w normalnym życiu. Nie zesraj się. Ktoś kto myśli, ze ona tam wciągała na sali koks ma problemy.

Ty sygnalizujesz słownictwo a ja pomysły, nie jesteśmy tacy sami xD
@iAmTS: ja się bardzo cieszę, nie chciałabym być jak ty. No sorry, ale jeśli myślisz, że ona tam wydmuchiwała nos, to gratuluję naiwności, naprawdę.
@iAmTS: https://youtu.be/L2IwuXINFXA?t=436 tak, tak, po otrzymaniu niezliczonych ciosów ciężką biżuterią nie szukała pomocy medycznej, ani nie ma poprzestawianego kośćca czaszki. GG.

I gratuluję produktywnego wykorzystania czasu na przeglądanie historii moich komentów, otrzymujesz order z kartofla :)

I naprawdę mam nadzieję, że wywalą ją z tego Aquamana 2, cała obsada też ma jej dość :P
@Jcdx: ale czemu ty wracasz do tego czy była bita, przeciez oczywiście, ze kłamie, ja tylko z tym durnym gadaniem o braniu koksu na sali mówię. Serio masz problemy xD

Nie czytałem wpisów, tylko opis bo wszedłem na wpisy po profilu a nie po powiadomieniu, sue me.