Wpis z mikrobloga

Część papryk już wysadzona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ktoś był chętny mam dostępne sadzonki habanero red, habanero orange, habanero limon, serrano, longhorn, jalapeno purple, jalapeno mucho nacho, poblano, birdseye, anaheim, aji fantasy white, aji habanero, pimento del piquillo i krzyżówkę nagalah z bubblegumem. Moze ktoś z #gotujzwykopem jest chętny spróbować uprawy własnych papryczek? ( ͡º ͜ʖ͡º) Spokojnie dadzą sobie rade w 5l doniczce na południowym parapecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 15zl od sztuki. Gdyby ktoś był chętny znajda sie jeszcze sadzonki trawy cytrynowej, karczocha i pomidorow supermarzano ibrido, s. marzano sel redorta i aurija. Jarmuż, fenkuł i seler moge dorzucić gratis xD #domowasuszarnia #chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie #rosliny #rolnictwo #uprawiajzwykopem
Niewiemja - Część papryk już wysadzona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ktoś był chętny mam dostępne...

źródło: comment_1652802513JIBxYHx2jwdIL2SEpV1SvU.jpg

Pobierz
  • 29
Nic nie padło?


@Niewiemja: Mi nic, bo wszystko mam nadal w mieście, w mieszkaniu. Ale koledze kilka sztuk zmroziło.

moje sadzonki już są tak zahartowane ze nie sadze żeby im nawet lekki przymrozek cokolwiek zrobił


@Niewiemja: -1 już zabije wszystko, tylko rzeczywiście powietrze przy papryczkach musi mieć to -1.