Wpis z mikrobloga

@Elec: grałem w betę na lipnym internecie, dawało radę (1 serwer na cały świat trwało to z miesiąc), raczej poczekam na global, bo granie na serwerach sea to rzeczywiście lipa, ale fajnie było sobie po latach flyffa przypomnieć
@cx327: azjatyckie serwery takie są ja mam średnio 150-200 ping, trzeba poczekać na wersje global, ale zuważyłem, że są różnice, mniej quest itemów do oddania, wróciło power dice, ten przeglądarkowy flyff chyba bazuje na wersji 9, bo nie trzeba spamować skilami pod mostem
@nightrain: masz rację podobnego chłopa spotkałem w grze na sea tak samo pisał co ty ale po ang po tym musiałem zurzyc res skill bo miałem zle rozłożone
można tak do max lvla
@trinty: tak grałem właśnie na tym flyffie co się sciągało klienta i grało, maksujesz te w pierwszej kolejności
Heap Up
Haste
Accuracy
Stonehand
Cannonball
Beef Up

później wiadomo przydało by się quickstep by szybciej łazić, można se wziąć 1 pkt ressurection, by jak ci chłop obok padnie to go wskrzesić
i w sumie jesteś chodzącym czołgiem 1vs1 bo na aoe to inaczej trzeba
@Kruweczka: no ogarneli i już są małe pingi, co do UE to nie wiem bo grałem na muschopie tylko na US to był mój global, z tym SEA też nie nie ma tragedii 2 godziny różnicy, ale podejrzewam że w czerwcu, bo miało to wystartować "soon" po SEA