Wpis z mikrobloga

Jak sobie przypomnę że jako osiemnastolatek na pierwszych wyborach zagłosowałem na Korwina to aż mnie ściska z żalu i swojej głupoty xD Jako marne usprawiedliwienie tego głupiego czynu mogę tylko napisać że gówno wiedziałem o świecie i myślałem że obietnice obniżenia podatków załatwią wszystko a ja dzięki temu będę milionerem i będę dużo zarabiał, w sumie pamiętam że cała szkoła wtedy jarała się Korwinem i jego "punchami" i "zaoraniem" niby innych osób xD Teraz chłop jest przed trzydziestką i mogę tylko powiedzieć że słowa rodziców się sprawdziły. "Z Korwina i Konfederacji się wyrasta". Miał ktoś podobnie x lat temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korwin #konfederacja #polityka #polska #4konserwy #neuropa
Kadet20 - Jak sobie przypomnę że jako osiemnastolatek na pierwszych wyborach zagłosow...

źródło: comment_1652862542wdaNL7QX9Jhww1papt0i2f.jpg

Pobierz
  • 48
Teraz chłop jest przed trzydziestką i mogę tylko powiedzieć że słowa rodziców się sprawdziły. "Z Korwina i Konfederacji się wyrasta". Miał ktoś podobnie x lat temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kadet20: Ja mialem podobnie ale to nie rodzice mi powiedzieli xD A sam rodzinę próbowałem przekabacić na korwina głosząc #!$%@? wolnego rynku. Przeszło mi po tym jak zacząłem trafiać na coraz większe antynaukowe brednie korwina, które można
@Kadet20: Ja miałem identycznie, chociaż zdążyłem wyrosnąć przed pierwszym głosem w wyborach XD Ale tak to 17 roku życia z kawałkiem twardo głosiłem wolny rynek i przekonywałem do niego praktycznie każdą osobę.
Od dawna powtarzam, że popieranie Korwinizmów gospodarczych wynika wyłącznie z braku edukacji. I to takiego śmiesznego braku edukacji, bo jednocześnie z wyuczonym przeświadczeniem o własnym geniuszu i byciu w posiadaniu szerokiej wiedzy ekonomicznej.

@aegispolis: Bo wystarczy znać podstawy ekonomii, by wiedzieć, że kluczem do rozwoju gospodarki są jak najwyższe podatki i centralne planowanie, a nie żaden wolny rynek.

Też kiedyś wierzyłem w jakieś brednie o samemu zarządzaniu własnym majątkiem, prostych i
Bo wystarczy znać podstawy ekonomii, by wiedzieć, że kluczem do rozwoju gospodarki są jak najwyższe podatki i centralne planowanie, a nie żaden wolny rynek.


@ibilon: I podstawy manipulacji, aby użyć takiej niezbyt wyszukanej hiperbolizacji, a potem być dumnym ze swojego argumentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nawet nie wiesz, jak to śmiesznie brzmi, gdy większość ludzi z tego wątku też tak kiedyś myślała i była przekonana o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kadet20: ja się jarałem JKM gdzieś powiedzmy w wieku 15-16, stary tylko się ironicznie pod wąsem uśmiechał jak powtarzałem kucowskie kocopoły xD na szczęście ogarnąłem się przed 18stką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kadet20: mialem podobnie, te słuchanie godzinnych filmików, kłótnie z lewakami. Wiara w potęgę kapitalizmu i te ustawy i wolny rynek. Człowiek z wiekiem mądrzeje i nabiera pokory, poglądy też warto umieć zmienić kiedy ktoś przekona.
U nas jednak najważniejsze jest trwanie w głupich poglądach i ich nie zmienianie. Zaskakuje mnie jednak teraz jak dziadzia korwin jest bardzo prorosyjski ¯\_(ツ)_/¯
@Kadet20: rany, co wy ludzie macie z tym biciem się po piersi? Większość młodzieży w tamtym okresie popierała korwina, bo był edgy dziadkiem chwilowo trendy w tej bańce i lubienie go sprawiało, że czułeś się lepszy od głupiej hołoty. Przecież bycie fajnopolakiem działa na dokładnie tej samej zasadzie.

Ja mając 18 lat głosowałem na Ruch Palikota, którzy też się okazali pajacami, ale się tego nie wstydzę, bo w tamtym miejscu i
To tak jakbyś będąc dorosłym człowiekiem czuł wstyd, że jako niemowlę srałeś do nocnika ¯\(ツ)/¯


@Choir: Ale jednak staramy się tak wychowywać dzieci, aby przekazać im, że będąc nastolatkiem już srać do nocnika nie wypada i tak samo z głosowaniem na Korwina będąc dorosłym człowiekiem.